امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۰۵:۳۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 18342
تاریخ انتشار: ۸ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۴۸
تعداد بازدید: 211
به گزارش خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس، سی‌ و دومین همایش افق رسانه صبح امروز با حضور آیت الله حسن روحانی رئیس جمهور منتخب مردم، سید عزت الله ضرغامی ...

به گزارش خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس، سی‌ و دومین همایش افق رسانه صبح امروز با حضور آیت الله حسن روحانی رئیس جمهور منتخب مردم، سید عزت الله ضرغامی رئیس سازمان صداوسیما و بیش از هزار تن از مدیران ارشد، مدیران و دست‌اندرکاران تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری شرکت داشتند.

ضرغامی در این مراسم گفت: ضمن تبریک مجدد انتخاب شایسته و مبارک آقای روحانی باید بگویم که امروز  جمهوری اسلامی ایران با بیش از 160شبکه با توانمندی بالا در تولید در انواع ساختار رسانه‌ای از فیلم و مستند و ... تا اطلاع رسانی و آموزشی و حوزه‌های مختلف تخصصی که در شبکه‌های ویژه و موضوعی ما متجلی شده، یک ظرفیت بی‌بدیلی در اختیار دارد که به عنوان بازوی پر توان نظام در خدمت رئیس جمهور جدید کشورمان نیز خواهد بود.

وی ادامه داد: وظیفه ماست که با انگیزه و اشتیاق بالا مثل گذشته ماموریت حمایتی را از ایشان با توجه به نقطه نظراتشان ادامه دهیم. امروز ملت ایران با رسانه ملی زندگی می‌کنند، درست است که رقبایی به وجود آمده‌اند و برخی نیازها را مرتفع می‌کنند ولی همان کسانی که برخی موارد را از شبکه‌های ماهواره‌ای دنبال می‌کنند، خود از مخاطبان جدی و پیگیر صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران هستند و چنین شبکه‌هایی نتوانسته‌اند این پیوند را از هم جدا کنند.

ضرغامی تصریح کرد: این همبستگی به واسطه اعتماد مردم به صداوسیماست  و بیش از 90 درصد بیننده برنامه‌های رسانه ملی هستند. اگر رقبایی هستند و نیازهایی را مرتفع می‌کنند، نیاز بخشی را به طور مقطعی برطرف می‌کنند و همان افراد ارتباط مداوم خود را با رسانه ملی دارند و هیچ وقت جدا نمی‌شوند. مردم اعتماد دارند به نظام و رسانه ملی و شبکه‌های ماهواره‌ای تمام تلاش‌ خود را کردند تا در طول برگزاری انتخابات دلسردی ایجاد کنند و تلاش کردند که مردم را از نظام جدا کنند و دیدیم که مردم با چه شور و شوقی پای صندوق‌های رأی حاضر شدند.

رئیس رسانه ملی در بخش دیگری از سخنانش به قطع پیاپی شبکه‌های ایران از روی ماهواره‌ها اشاره و تصریح کرد: امروز قطع شبکه‌های ایران از روی ماهواره‌های مطرح که به 19 بار می‌رسد، نشان دهنده تاثیرگذاری این شبکه‌هاست. آنها حتی تحمل شبکه آی فیلم را که فیلم و نمایش پخش می‌کند ندارند و این موضوع حاکی از تاثیرگذاری شما همکاران عزیز است.هرچند که همین الان هزاران شبکه مستهجن روی همین ماهواره‌ها ویژه ایرانیان فعالیت می‌کنند.

وی در ادامه گفت: امیدوارم تعامل بسیار خوبی با رئیس جمهور جدید و اعضاء هیات دولت داشته باشیم. ما خودمان را مسئول می‌دانیم تا به انعکاس خدمات دولت جدید بپردازیم. نظام ما یک نظام سالمی است و به خصوص مدیران و مسئولانی که از دل مردم می‌جوشند بیشتر مورد علاقه هستند. تعبیر ما از ریاست جمهوری مانند یک دو امدادی است که هرکدام از این افراد در دوره خود خدماتی انجام می‌دهند و پرچم را تحویل می‌دهند، امیدوارم که آقای روحانی در شرایط حساسی که ریاست قوه مجریه را بر عهده می‌گیرند گام‌های موثری برای سعادت مردم ایران بردارند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها