امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۰۱:۳۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 18382
تاریخ انتشار: ۸ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۱۴
تعداد بازدید: 176
مدیرکل راه و شهرسازی استان زنجان امروز در حاشیه مراسم افتتاح این واحدها در گفت‌وگو با خبرنگار فارس با اشاره به اینکه 12 هزار واحد مسکن مهر در شهرها و ...

مدیرکل راه و شهرسازی استان زنجان امروز در حاشیه مراسم افتتاح این واحدها در گفت‌وگو با خبرنگار فارس با اشاره به اینکه 12 هزار واحد مسکن مهر در شهرها و روستاهای زنجان با حضور رئیس جمهور افتتاح شده است، اظهار کرد: از این تعداد 8 هزار واحد در شهرها و 4 هزار واحد در روستاها ساخته شده است.

وی با بیان اینکه از 8 هزار واحد مسکن مهر ساخته شده 6 هزار و 500 هزار واحد در شهرهای بالای 25 هزار نفر جمعیت احداث شده است، اضافه کرد: زنجان، خدابنده، خرم‌دره و ابهر جزو شهرهای بالای 25 هزار نفر جمعیت استان محسوب می‌شوند.

حافظ باباپور با اشاره به اینکه هزار واحد مسکن مهر به شهرهای زیر 25 هزار نفر جمعیت اختصاص دارد، گفت: 500 واحد مسکن مهر نیز در بافت فرسوده استان تحویل مردم می‌شود.

وی با اشاره به 16 هزار واحد مسکن مهر 99 ساله که زمین این واحدها را دولت تحویل مردم داده است، اضافه کرد: برآورد ارزش این زمین‌ها 500 میلیارد تومان است.

مدیرکل راه و شهرسازی استان زنجان تصریح کرد: دولت تاکنون 5 میلیون تومان به ازای هر واحد مسکن مهر یارانه مستقیم پرداخت کرده است.

وی با اشاره به اینکه 8 هزار و 500 واحد مسکن مهر در سایت «مهر شهر» زنجان توسط رئیس جمهور کلنگ‌زنی می‌شود، اظهار کرد: سایت مهرشهر زنجان در زمینی به مساحت 73 هزار هکتار به صورت گروهی در اختیار مردم مرکز استان قرار داده می‌شود.
انتهای پیام/73008/ز30
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها