امروز : یکشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 February 18
۰۴:۰۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 18383
تاریخ انتشار: ۸ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۱۴
تعداد بازدید: 72
صمد مؤمن‌بالله معاون فرهنگی دانشگاه آزاد در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اظهار داشت:‌ انتخابات 92 ...

صمد مؤمن‌بالله معاون فرهنگی دانشگاه آزاد در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اظهار داشت:‌ انتخابات 92 خود سیلی محکمی به ادعای تقلب در انتخابات 88 بود و ثابت کرد که آنچه در سال 88 در خیابان‌ها اتفاق افتاد، اشتباه و خطایی محض بود. انتخابات 92 نشان داد که هیچ شائبه‌ای در صحت انتخابات جمهوری اسلامی وجود ندارد و امروز نیز خوشحالیم که با حضور مردم در پای صندوق‌های رأی به آن حد از اعتدالی که در دستور دین است رسیده‌ایم.

وی افزود:‌ افرادی که اتهام تقلب را به نظام زدند، خودشان می‌دانند که چه ظلم بزرگی به مردم و نظام کرده‌اند و در انتخابات 92 خود شاهد بودند که همه مردم در صحنه حاضر شدند و رای به نظام و رهبری دادند.

معاون فرهنگی دانشگاه آزاد پیرامون انتخابات ایران، خاطرنشان کرد: چنین انتخاباتی‌ در دنیا وجود ندارد بدین صورت که تمام دنیا بر روی آن تمرکز کنند، این نشان می‌دهد که در کشور و نظام ما پتانسیلی وجود دارد که نظام سلطه را نگران می‌کند.

مؤمن‌ بالله با تاکید بر اینکه انتخابات 92 ادعای تقلب و خار و خاشاک را با هم کنار زد، تصریح کرد: ما نباید افراط و تفریط را سرلوحه کارمان قرار دهیم. در تاریخ چنین روشی هیچگاه نتیجه نداده است.

وی در ادامه سخنان خود متذکر شد: در حال حاضر در کشور مشکلات زیادی وجود دارد که باید دولت برای حل آنها تمرکز کند. کشور ما امروز نیاز به آرامش دارد و کسی نباید به تنش دامن بزند، انتخاب مردم نشان داد که اعتدال به معنای واقعی آن خواسته همه مردم است. اعتدالی که کاملا قانونگرا و بر مبنای سیاست‌های نظام باشد.

مؤمن بالله در پایان سخنان خود، خاطرنشان کرد: اعتدالی که از آن صحبت می‌شود باید بر مبنای قانون باشد نه اینکه این اعتدال منافع کشور را به خطر بیندازد، امیدوارم دولت آینده اعتدال قانونی را سرلوحه کار خود قرار دهد و باید بداند که اگر در چارچوب قانون حرکت نکند با نهادهای دیگر دچار چالش خواهد شد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار