امروز : دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 February 19
۱۱:۳۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 18386
تاریخ انتشار: ۸ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۱۴
تعداد بازدید: 108
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از زنجان، محمود احمدی نژاد ظهر امروز در شورای اداری استان زنجان، زنجان را دیار سرافرازی و ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از زنجان، محمود احمدی نژاد ظهر امروز در شورای اداری استان زنجان، زنجان را دیار سرافرازی و همدلی دانست و اظهار داشت: مردم این دیار در طول تاریخ با عشق به پیامبر و آل او عشق به همه خوبی‌های به مبلغ بوده‌اند.

وی تصریح کرد: مردم استان زنجان با عشق و تبعیت از خوبی‌ها از موجودیت، عزت و استقلال ایران اسلامی دفاع کردند.

رئیس جمهور به نقش مهم مردم استان زنجان در تاریخ انقلاب اسلامی اشاره کرد و افزود: تاریخ این استان سرشار از افتخار آفرینی بوده و در دوران انقلاب هم پیشگام بوده‌اند.

وی به پیشتازی مردم استان زنجان در عرصه عمران و آبادانی اشاره و از حضور مجدد خود در استان زنجان ابراز خوشحالی و رضایت کرد.

احمدی‌نژاد به پروژه‌های افتتاح شده در سفر خود به استان زنجان اشاره و اضافه کرد: سد تالوار با توان آبگیری 500 میلیون متر مکعبی با 163 میلیارد تومان اعتبار احداث شده است.

وی با ابراز رضایت از احداث بیمارستان ایجرود تصریح کرد: در سفر قبلی خود این منطقه را از نزدیک دیده بود و احداث این بنا در آن منطقه بیانگر کارهای عمرانی انجام شده است.

رئیس جمهور جذب سرمایه خارجی را مهم‌ترین ویژگی پروژه‌ پارس حیات دانست و ادامه داد: با راه‌اندازی این پروژه ضمن جذب سرمایه، بیش از یک هزار نفر مشغول به کار می‌شوند.

وی سرعت رشد استان زنجان را قابل توجه دانست و اضافه کرد: این سرعت رشد باید در همه ابعاد حفظ شود.

احمدی‌نژاد با اشاره به چند برابر بودن کارهای انجام شده در طول عمر دو دولت نهم و دهم گفت: موفقیت‌های این دولت‌ها ناشی از همدلی اعضای آن است.

وی با بیان اینکه برکت در کارهای جمعی به وجود می‌آید، افزود: کارها زمانی برکت پیدا می‌کند که جمعی به دنبال کار برای خدا باشند.

رئیس جمهور به ظرفیت‌های ثروت در ایران اشاره و تصریح کرد: ثروت‌های موجود در کویر ایران شناسایی شده و سرمایه‌گذاران زیادی به این منطقه جذب شده‌اند.

وی تاکید کرد: مردم ایران با انقلاب و حاکمیت جمهوری اسلامی زمینه را برای استقرار حاکمیت منجی عالم حرکت می‌کنند.
انتهای پیام/73004/صا40
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها