امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۱۲:۰۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 18395
تاریخ انتشار: ۸ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۱۴
تعداد بازدید: 127
حسین قدیانی رئیس سازمان بسیج دانشجویی کشور در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اظهار داشت: بحث اعتدالی ...

حسین قدیانی رئیس سازمان بسیج دانشجویی کشور در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اظهار داشت: بحث اعتدالی که در حال حاضر در شعار رئیس‌جمهور منتخب مطرح است، در روش جای می‌گیرد نه در استراتژی. آنچه مهم است آرمان‌خواهی و مطالبه مردم است و اگر مردم شعار اعتدال را پذیرفته‌اند در روش است و نه در اهداف کلان. مردم پایبند به اصول انقلاب هستند و مطالبه‌هایشان نیز همان مطالبه‌هایی است که به خاطر آن شهید داده‌اند.

وی افزود: رئیس‌جمهور منتخب با توجه به سوابقش به آرمان‌های انقلاب وفادار خواهد بود و شعار اعتدال را در راستای رسیدن به آرمان‌ها دنبال خواهد کرد و از حداکثر ظرفیت نیز در این راه استفاده خواهد کرد.

رئیس سازمان بسیج دانشجویی کشور با بیان اینکه منشور انقلاب، قانون اساسی است، خاطرنشان کرد: هر وقت بر مدار قانون و بر اساس تفکیک قوا و قانون اقدامی صورت گرفته است خوب عمل کردیم اما زمانی که قوا فراقانونی عمل کرده‌اند که این موضوع را بیشتر در قوه مجریه شاهد بودیم کشور با چالش روبرو شده است.

قدیانی تصریح کرد: قوا باید با تکیه بر قانون اساسی و محوریت مقام معظم رهبری اداره کشور را پیش ببرند تا همکاری بین آنان به وجود آید و مسیر پیشرفت هموارتر شود. توصیه به دولتمردان این است که بر مدار قانون حرکت کنند تا تعامل سازنده بین قوا به وجود آید.

رئیس سازمان بسیج دانشجویی کشور در پایان سخنان خود با تأکید براینکه رئیس‌جمهور منتخب طبق شعارش باید فراجناحی عمل کند تا رفتارهای رادیکالی در دولت وی بروز نکند، خاطرنشان کرد: مسئولینی که رئیس‌جمهور منتخب در آینده برای سمت‌های اجرایی انتخاب می‌کند باید فراجناحی باشند تا شاهد تندروی یک قشر و ورود کشور به چالش نباشیم چرا که در هر تندروی عده‌ای به مقابله با آن بر می‌آیند که این باعث می‌شود ظرفیت کشور به هدر برود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها