امروز : جمعه ۲۷ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 August 18
۱۹:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 18398
تاریخ انتشار: ۸ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۱۶
تعداد بازدید: 83
علی اکبر سیارمه در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی باشگاه خبری فارس «توانا» با اشاره به برگزاری جلسه شورای عالی کار به منظور رسیدگی به افزایش حق مسکن و ...

علی اکبر سیارمه در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی باشگاه خبری فارس «توانا» با اشاره به برگزاری جلسه شورای عالی کار به منظور رسیدگی به افزایش حق مسکن و خواروبار کارگری، اظهار داشت: هنوز خبری از این جلسه نیست و با رایزنی‌های انجام شده منتظر برگزاری جلسه شورا در این راستا هستیم.

عضو شورای عالی کار در پاسخ به این سوال که امکان دارد موضوع افزایش حق مسکن کارگری از دستور کار خارج شود،‌ گفت: در آخرین جلسه مصوب شد که این موضوع دستور کار جلسه آینده باشد و نمی‌توان بدون نظر اعضا حق مسکن را از دستور خارج کرد.

عضو کانون عالی انجمن‌های صنفی کارگران کشور با بیان اینکه مسئولان باید در قبال جامعه کارگری پاسخگوی وعده‌های داده شده باشند، تصریح کرد: یکی از موضوعات مطرح شده در سال جاری افزایش قدرت خرید مردم است و گزارش‌های رسمی تورم حکایت از افزایش این نرخ دارد در صورتی که مزد بگیران، حقوق ثابت دریافت می‌کنند.

این فعال کارگری تاکید کرد: برخی کارفرمایان به دنبال منافع خود بوده و به رفاه جامعه کارگری فکر نمی‌کنند.

سیارمه افزود: نمایندگان کارگری عضو شورای عالی کار اجازه خارج شدن افزایش حق مسکن را از دستور کار نخواهند داد و باید تکلیف آن مشخص شود.
انتهای پیام/ح
برچسب ها:
آخرین اخبار