امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۲۱:۴۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 18407
تاریخ انتشار: ۸ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۱۶
تعداد بازدید: 104
مهدی عبقری در گفت‌و‌گو با خبرنگار فناوری اطلاعات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس اظهار داشت: در بازار گوشی تلفن همراه به زودی شاهد کاهش ...

مهدی عبقری در گفت‌و‌گو با خبرنگار فناوری اطلاعات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس اظهار داشت: در بازار گوشی تلفن همراه به زودی شاهد کاهش 2 درصدی تعرفه واردات خواهیم بود.

رئیس شبکه بازرسی و نظارت مردمی تلفن همراه افزود: در سال 91 تعرفه گوشی تلفن همراه 5 +5.5 درصد بود که از ابتدای سال 92 به 6 درصد تغییر کرد و در تلاش هستیم که با هماهنگی ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز تعرفه را مجددا به 4 درصد بازگردانیم.

وی ادامه داد: تمام اقدامات لازم برای این امر انجام شده و در نهایت بستگی به تصمیم وزارت صنعت و معدن دارد تا تعرفه از 6 درصد به 4 درصد بازگردد.

عبقری در خصوص پیش‌بینی از نظر وزارت صنعت در این خصوص گفت: وزارت صنعت درباره کاهش تعرفه واردات گوشی نظر مثبتی دارد، زیرا دولت نیز به این نتیجه رسیده که طی 8 سال گذشته افزایش تعرفه از 4 به 6 درصد اشتباه بود که پس از آن تعرفه به سمت 4 درصد سیر نزولی گرفت.

رئیس شبکه بازرسی و نظارت مردمی تلفن همراه یاداور شد: آخرین بار در سال 1384 تعرفه 4 درصد بود که به زودی بار دیگر به تعرفه 4 درصدی باز خواهیم گشت.
انتهای پیام/ح
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها