امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۲۲:۵۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 18421
تاریخ انتشار: ۸ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۱۷
تعداد بازدید: 119
به گزارش فارس به نقل از ایندیاتایمز، این داروخانه ها که در 99 کشور جهان شعباتی داشته‌اند از سوی اداره غذا و داروی امریکا نیز تحت تعقیب ...

به گزارش فارس به نقل از ایندیاتایمز، این داروخانه ها که در 99 کشور جهان شعباتی داشته‌اند از سوی اداره غذا و داروی امریکا نیز تحت تعقیب بودند.

همچنین برای هشت هزار داروخانه اینترنتی متخلف دیگر در آمریکا نیز اخطاریه‌هایی ارسال شده و از جمله از آنها خواسته شده بدون دریافت نسخه هیچ دارویی به فروش نرسانند. در غیر این صورت این سایت‌ها نیز تعطیل و گردانندگان انها تحت پیگرد قانونی قرار خواهند گرفت.

بررسی‌ها نشان می‌دهد بسیاری از این داروخانه‌ها بخشی از شبکه‌های سازمان یافته جنایتکار هستند که تحت عنوان داروخانه کانادایی فعالیت کرده و محصولات تاریخ گذشته، تقلبی و بی‌کیفیت عرضه می کنند. در جریان مقابله با این داروخانه ها، داروهایی به ارزش 41 میلیون دلار نیز شناسایی و توقیف شدند.

برخی از این داروخانه ها با جعل گواهی‌ها و مجوزهای شرکت های معبتر دارویی تلاش می کردند تا اعتماد مشتریان را به خود جلب کنند. در سال 2009 هم 90 وب سایت متخلف فروشنده دارو به اتهامات مشابهی تعطیل شده و به ISP های سرویس دهنده به آنها هشدار داده شده بود.
انتهای پیام/ آ
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها