امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۰۷:۰۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 18443
تاریخ انتشار: ۸ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۲۹
تعداد بازدید: 66
به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، شصت و پنجمین نمایشگاه بین‌المللی فرانکفورت از 10 الی 14 اکتبر برابر با ...

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، شصت و پنجمین نمایشگاه بین‌المللی فرانکفورت از 10 الی 14 اکتبر برابر با 19 الی 23 مهر ماه در آلمان و شهر فرانکفورت با حضور نزدیک به 7 هزار ناشر از 100 کشور برگزار می‌شود.

جمهوری اسلامی ایران نیز در این نمایشگاه در فضایی با متراژ 240 متر مربع در دو بخش عمومی و کودک و نوجوان حضور خواهد داشت، ضمن اینکه میزهای نشست تخصصی نیز در برنامه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و موسسه نمایشگاه‌های فرهنگی به عنوان متولی قرار دارد تا با حضور متخصصان و کارشناسان موارد و موضوعات مدنظر بررسی شود.

در این نمایشگاه قرار است از تعدادی «ایران شناس» و «اسلام شناس» آلمانی تجلیل شود، این مهم با هماهنگی و همکاری رایزن جمهوری اسلامی ایران در این کشور و سفارت جمهوری اسلامی ایران صورت می‌گیرد، چرا که شناسایی افراد تجلیل شده مهم است.

این تجلیل به این دلیل صورت می‌گیرد که تعداد اسلام شناسان و ایران شناسان در آلمان بسیار است و توجه خاصی به کشور ما از سوی محققان و پژوهشگران آلمانی صورت می‌گیرد.

برگزاری نشست‌‌های تخصصی مقابله با اسلام‌هراسی در نمایشگاه کتاب فرانکفورت از دیگر اقداماتی است که وزارت ارشاد در تدارک تعیین کارشناسان آن است؛ همچنین قرار است بسته‌های فرهنگی تهیه و به بازدیدکنندگان از غرفه جمهوری اسلامی ایران از سوی موسسه نمایشگاه‌های فرهنگی اهدا شود.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها