امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۰۱:۱۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 18453
تاریخ انتشار: ۸ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۲۹
تعداد بازدید: 89
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، «ادواردو پائیس» شهردار ریودوژانیرو در مصاحبه با شبکه تلویزیونی بی‌بی‌سی گفت دولت با وجود ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، «ادواردو پائیس» شهردار ریودوژانیرو در مصاحبه با شبکه تلویزیونی بی‌بی‌سی گفت دولت با وجود گرفتن امتیاز میزبانی جام‌جهانی 2014، فرصت بهبود وضعیت خدمات عمومی را از دست داد.

پائیس گفت: «فیفا از ما تنها استادیوم خواسته و ما تنها استادیوم آماده کردیم. ما باید از این فرصت برای بهبود وضعیت خدمات عمومی استفاده می‌کردیم.»

وی تصریح کرد که اعتراضات در برزیل علیه وضعیت اقتصاد نیست چرا که ما تقریبا بیکار نداریم. اعتراضات بیشتر علیه وضعیت خدمات عمومی در برزیل است.

پائیس افزود: مقامات برزیل باید راه‌حلی برای ارتباط با مردم پیدا کنند. آنها خواستار شفافیت بیشتر هستند.

این اظهارات پس از آن مطرح شد که مردم برزیل در ادامه اعتراضات خود در شهر «فورتالزا» در شمال شرق این کشور و همزمان با بازی اسپانیا و ایتالیا در چارچوب مسابقات جام کنفدراسیون‌ها، دست به تظاهرات زدند.

موج تظاهرات در کشور برزیل از حدود یک ماه پیش در شهر سان پائولو، در اعتراض به افزایش 10 درصدی نرخ حمل و نقل عمومی آغاز و به شهرهای دیگر این کشور تسری یافت.

ناآرامی‌های برزیل در دو دهه اخیر بی‌سابقه بوده است.

پنجشنبه هفته گذشته بیش از یک میلیون نفر در تظاهرات اعتراضی در سراسر برزیل شرکت کردند و نارضایتی خود را از کیفیت نامناسب خدمات دولتی ابراز داشتند.
انتهای پیام/ص 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها