امروز : یکشنبه ۲ مهر ۱۳۹۶ - 2017 September 24
۱۲:۲۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 18455
تاریخ انتشار: ۸ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۲۹
تعداد بازدید: 163
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روزنامه صهیونیستی «هاآرتص»، صدها نفر از اعراب اسرائیل در اعتراض به تخریب خانه‌هایشان ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روزنامه صهیونیستی «هاآرتص»، صدها نفر از اعراب اسرائیل در اعتراض به تخریب خانه‌هایشان تظاهرات کردند.

در جریان این تظاهرات که روز جمعه در منطقه «وادی آرا» انجام گرفت، چند جاده اصلی مسدود شد و نیروهای پلیس اسرائیل از گاز اشک‌آور و گلوله‌های پلاستیکی برای متفرق کردن معترضانی که سنگ‌پرانی می‌کردند، استفاده کرد.

هاآرتص تعداد شرکت‌کنندگان در این تظاهرات را تا 1500 نفر برآورد کرده است. این تظاهرات نهایتا پس از یک ساعت و نیم درگیری پایان یافت.

این تظاهرات پس از آن شکل گرفت که نیروهای امنیتی رژیم‌صهیونیستی روز چهارشنبه یکی از خانه‌های روستای «برتعا» در مجاورت خط سبز حائل را تخریب کردند. وزارت داخلی اسرائیل حکم به تخریب این خانه داده بود.

«احمد ملهم» رئیس کمیته مردمی «ودی آرا» می‌گوید در تظاهرات روز جمعه هنگامی که قصد داشته از مردم در برابر «هجوم نیروهای پلیس» دفاع کند، زخمی شده است. وی می‌افزاید: ما قصد نداشتیم درگیری ایجاد کنیم، این پلیس بود که با خشونت به ما پاسخ داد و ده‌ها گلوله پلاستیکی و گاز اشک‌آور به سمت ما شلیک کرد.

انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها