امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۰۵:۴۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 18475
تاریخ انتشار: ۸ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۲۹
تعداد بازدید: 77
«مجتبی محمدبیگی» قاری ممتاز قرآن کریم و نفر اول جشنواره جوان حضرت «علی‌اکبر(ع)» در رشته تلاوت قرآن کریم در گفت‌وگو با خبرنگار فعالیت‌های قرآنی ...

«مجتبی محمدبیگی» قاری ممتاز قرآن کریم و نفر اول جشنواره جوان حضرت «علی‌اکبر(ع)» در رشته تلاوت قرآن کریم در گفت‌وگو با خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در خصوص نحوه شرکت در این جشنواره گفت: برای شرکت در این جشنواره باید یک رزومه شخصی و سوابق مرتبط با آن رشته به همراه فایل تصویری تلاوت را برای دبیرخانه جشنواره ارسال و پس از داوری، نفرات برتر معرفی می‌شوند که به لطف خدا امسال من موفق به کسب رتبه برتر در رشته تلاوت شدم.

وی تبلیغات این جشنواره را ضعیف دانست و گفت: متأسفانه تبلیغات جشنواره جوان حضرت «علی‌اکبر(ع)» بسیار ضعیف است، از این رو بسیاری از علاقه‌مندان نمی‌توانند در جشنواره شرکت کنند و ضروری است برگزارکنندگان مدتی قبل فراخوان جشنواره را از طریق رسانه‌ها اعلام تا همه افراد بتوانند در جشنواره حضور یابند.

محمدبیگی با اشاره به اینکه نباید نخبگان اینگونه جشنواره‌ها به حال خود رها شوند، گفت: چنین جشنواره‌هایی نباید با برگزاری آیین اختتامیه به پایان برسد و ضروری است مسئولان پس از پایان جشنواره به سراغ این جوانان بیایند و از ظرفیت و استعدادهای آنها به بهترین شکل استفاده کنند، البته امسال قرار است کتاب جشنواره به چاپ رسیده و در اختیار جوانان قرار گیرد.

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، آیین اختتامیه جشنواره جوان حضرت «علی‌اکبر(ع)» یکشنبه گذشته در هتل المپیک تهران با حضور رئیس جمهور برگزار و «مجتبی محمدبیگی» به عنوان نفر برتر رشته تلاوت قرآن کریم انتخاب شد.

«مجتبی محمدبیگی» متولد 1363 در شهرری است، وی تاکنون موفق به کسب رتبه‌های اول استان تهران، رتبه دوم جشنواره ملی قرآن و عترت دانشجویان، رتبه اول مسابقات سراسری نیروهای مسلح و مسابقات دارالقرآن امام علی(ع) شده است.

محمدبیگی سال 1387، برای تبلیغ و تلاوت قرآن کریم به حج تمتع اعزام شد و در حال حاضر در حرم حضرت «عبد‌العظیم(ع)» مشغول به فعالیت قرآنی است.

انتهای پیام/م.خ
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها