امروز : شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 20
۲۲:۳۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 18476
تاریخ انتشار: ۸ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۲۹
تعداد بازدید: 124
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری-اینترنتی «راس بالت»، نتیجه نظرسنجی که این هفته از سوی موسسه بین المللی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری-اینترنتی «راس بالت»، نتیجه نظرسنجی که این هفته از سوی موسسه بین المللی جمهوریخواهان انجام گرفته، بیش از نیمی از مردم گرجستان روسیه را دشمن کشورشان می‌دانند.

بر اساس نتایج این نظرسنجی، 57 درصد از سئوال شوندگان چنین نظری داشتند، در حالیکه 30 درصد از آنها نیز روسیه را دوست کشورشان تلقی می‌کنند.

بر اساس این اطلاعات، آمریکا، اوکراین و آذربایجان از دیگر کشورهایی هستند که به عقیده شهروندان گرجی، دوستان کشورشان هستند.  

البته این در حالی است که 82 درصد از مردم گرجستان نیز از سرو سامان دادن به روابط این کشور با روسیه حمایت کرده  و تنها  11 درصد از سئوال شوندگان از اقدامات صورت گرفته دولت گرجستان در این راستا حمایت نمی‌کنند.

علاوه بر این 61 درصد از مردم گرجستان نیز همچنان از تلاش کشورشان برای پیوستن به ناتو حمایت می‌کنند. 67 درصد نیز خواستار عضویت گرجستان در اتحادیه اروپا هستند.

این نظرسنجی با شرکت حدد 4 هزار نفر از شهروندان گرجستان در مناطق مخلتف این کشور در اواسط ماه مه صورت گرفت که نتیجه آن روز پنج شنبه منتشر شد.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها