امروز : شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 21
۱۴:۳۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 18479
تاریخ انتشار: ۸ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۲۹
تعداد بازدید: 107
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه الدستور مصر محمد الدرینی رهبر شیعیان مصر پس از 4 روز حبس روز گذشته با حکم ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه الدستور مصر محمد الدرینی رهبر شیعیان مصر پس از 4 روز حبس روز گذشته با حکم زندان 15 روزه مواجه شد.

مدیر دادستانی منطقه «اهرام» مصر علت این حکم را «ذخیره سلاح غیرمجاز» اعلام کرده و گفته است: الدرینی اعتراف کرده این سلاح‌ها را به دلیل نگرانی پس از قتل شیخ حسن شحاته و تهدیداتی که دریافت کرده، تهیه کرده چون می دانسته است که پلیس و وزارت کشور مصر از او حمایت نخواهند کرد.

بنابر این گزارش موسس جمعیت آل‌البیت مصر تنها چند روز پس از قتل شیخ حسن شحاته به جرم حمل اسلحه غیرمجاز دستگیر شده است.

خانواده الدرینی گفته‌اند: محمد الدرینی به دلیل فعالیت‌های خود بارها مورد تهدید سلفی‌ها و وهابیون قرار گرفته و بارها شکوائیه‌هایی در این زمینه به دادستانی مصر ارسال کرده اما مورد توجه قرار نگرفته و برای همین منظور مجبور شده است برای حمایت از خانواده خود اسلحه داشته باشد.

بنابر این گزارش احمد، پسر محمد الدرینی امروز در فیس‌بوک خود از انتقال پدرش به زندان «وادی النطرون» خبر داده و گفته است هیچ وسیله ارتباطی با او وجود ندارد.

انتهای پیام/س
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها