امروز : سه شنبه ۲ آبان ۱۳۹۶ - 2017 October 24
۰۸:۳۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 18492
تاریخ انتشار: ۸ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۲۹
تعداد بازدید: 76
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، «در دل دریا» بر اساس یک ماجرای واقعی ساخته می‌شود و قبل از این کریس همسورث و تام هاردی برای ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، «در دل دریا» بر اساس یک ماجرای واقعی ساخته می‌شود و قبل از این کریس همسورث و تام هاردی برای بازی در آن انتخاب شده‌اند.

هاوارد فیلم خود را بر اساس قصه نوول ناتانیل فیلبریک به همین نام کارگردانی می‌کند. این کتاب سال 2011 منتشر شد و خیلی زود مورد توجه منتقدان ادبی و اهل کتاب قرار گرفت.

خط اصلی قصه فیلم درباره افسانه کشتی اکسس است که در سال 1819 اختصاص به سفرهای دریایی و صید نهنگ های عظیم الجثه را داشت.

اکسس در این سال بندر ساوت پاسیفیک را با بیست خدمه ترک کرد. این کشتی در دل دریا با طوفان روبرو  و در جریان درگیری با یک نهنگ خشمگین غرق شد.

خدمه این کشتی برای نود روز در داخل سه قایق کوچک نجات، روی آب‌های دریا سرگردان و شناور بودند. آن‌ها با تشنگی، گرسنگی و بیماری‌ مبارزه کردند و تلاش آن‌ها برای ادامه بقا، دستمایه قصه کتاب فیلبریک شد.

به گزارش سایت سینمایی ددلاین، سیلین مورفی در قصه فیلم در نقش متیو جوی دستیار دوم کشتی اکسس بازی خواهد کرد. او قبل از این در  فیلم «سرآغاز» بازی کرده و اصلیتی ایرلندی دارد. وی هم اکنون در حال بازی در «برتری» در کنار جانی دپ است.

واکر هم نقش جرج پولارد را بازی خواهد کرد. او جوانی بود که تلاش داشت با بهره‌گیری از نام و موقعیت خانوادگی خود، اعتباری در دنیای شکار نهنگ کسب کند.

کریس همسورث در نقش چیس کاپیتان کشتی اکسس است. فیلم‌نامه اقتباسی فیلم را چارلز لیویت نوشته که فیلم‌نامه‌ «الماس خونین» لئوناردو دی‌کاپریو را در کارنامه‌اش دارد.

شرکت فیلم سازی ایمجین اینترتیمنت متعلق به ران هاوارد ، «در دل دریا» را با همکاری کمپانی یونیورسال تهیه خواهد کرد. کلید فیملبرداری فیلم قرار است برای اواخر فصل تابستان زده شود.

ران هاوارد در کارنامه سینمایی خود فیلم‌های موفق «رمز داوینچی» و «آپولو 13» (هر دو با بازی تام هنکس) را دارد.

وی برای سال جاری میلادی درام ورزشی و شرح حال‌گونه «سرعت» را با بازی کریس همسورث و دانیل برول به روی پرده سینماها می‌فرستد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها