امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۱۶:۳۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 18496
تاریخ انتشار: ۸ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۲۹
تعداد بازدید: 120
به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس همزمان با سفر رئیس همایون هاشمی، رئیس سازمان بهزستی ئکشور به استان فارس چند پروژه عمرانی و درمانی ویژه مددجویان و ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس همزمان با سفر رئیس همایون هاشمی، رئیس سازمان بهزستی ئکشور به استان فارس چند پروژه عمرانی و درمانی ویژه مددجویان و معلولان افتتاح شد.

نخستین مرکز آینده پژوهشی به متراژ 970 مترمربع، افتتاح سومین بنیاد پیشگیری از معلولیت‌های ناشی از ژنتیک به متراژ 1050 مترمربع از جمله مراکزی بودند که امروز افتتاح شدند.

این در حالی است که در سفر رئیس سازمان بهزیستی به استان فارس نخستین کارگاه اشتغال بهبودیافتگان ویژه زنان به متراژ 650 مترمربع با هدف آموزش و حرفه‌آموزی به زنان بهبود یافته افتتاح شد.

عباس دیلمی‌زاده، مدیرعامل جمعیت خیریه تولد دوباره در مراسم افتتاح این مرکز اظهار داشتک سال گذشته با کمک 150 میلیون تومانی سازمان بهزیستی طراحی این مرکز در دستور کار قرار گرفت.

وی تصریح کرد: در این مرکز 25 نفر از زنان بهبود یافته و رها شده از اعتیاد کار می‌کنند که به هر یک از آنها بر اساس قانون وزارت کار حقوق پرداخت می‌شود.

دیلمی زاده خاطرنشان کرد: بنا داریم تعداد این مراکز را در سطح کشور با الگوسازی از سوی جمعیت خیریه تولد دوباره افزایش دهیم.

به گزارش فارس نخستین مرکز اجتماع درمان‌مدار یا متادون MTC به مساحت 600 مترمربع از دیگر پروژه‌هایی بود که امروز با حضور رئیس سازمان بهزیستی کشور افتتاح شد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها