امروز : پنجشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 22
۱۱:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 18501
تاریخ انتشار: ۸ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۲۹
تعداد بازدید: 77
به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات باشگاه خبری فارس «توانا» نشر بین‌المللی اسراء در بیست و یکمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم با 179 کتاب از بهترین و ...

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات باشگاه خبری فارس «توانا» نشر بین‌المللی اسراء در بیست و یکمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم با 179 کتاب از بهترین و ارزشمندترین آثار این انتشارات حضور می‌یابد که از جمله آن می‌توان به 29 جلد از مجموعه کتاب‌های «تسنیم» آیت‌الله جوادی آملی اشاره کرد.

مجموعه 18 جلدی تفسیر موضوعی قرآن کریم با عناوینی نظیر «قرآن در قرآن»، «توحید در قرآن»، «وحی و نبوت در قرآن»، «معاد در قرآن»، «سیره پیامبران در قرآن»، «مبادی اخلاق در قرآن»، «مراحل اخلاق در قرآن»، «فطرت در قرآن»، «معرفت‌شناسی در قرآن»، «صورت و سیر انسان در قرآن»، «حیات حقیقی انسان در قرآن» و «ادب توحیدی انبیاء در قرآن» اشاره کرد.

مجموعه 5 جلدی «سروش هدایت»، مجموعه 8 جلدی «ادب فنای مقربان» شرح زیارت جامعه کبیره، سه دفتر از «نسیم اندیشه»، مجموعه 6 جلدی «سرچشمه اندیشه»، کتاب «قرآن حکیم از منظر امام رضا (ع)»، «فلسفه الهی از منظر امام رضا (ع)»، «عمل عرفانی در پرتو علم وحیانی»، «صهبای حج»، «نزاهت قرآن از تحریف»، «حکمت نظری و عملی در نهج‌البلاغه»، «شکوفایی عقل در پرتو نهضت حسینی» و «شریعت در آینه معرفت» از جمله آثاری هستند که نشر اسراء آنها را در نمایشگاه قرآن به مخاطبان خود ارائه می‌کند.

از جمله آثار ترجمه شده‌ای که این انتشارات در بیست و یکمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم وارد بازار نشر می‌کند می‌توان به مجموعه 6 جلدی «تسنیم فی تفسیر القرآن» از جزء اول تا ششم، «الاستفتائات»، «الوحی و النبوه»، «منبع الفکر»، مجموعه 4 جلدی «کتاب الحج»، «المراه فی مراه الجلال و الجمال»، «کتاب الخمس»، «اسرار الصلاه»، «علی‌بن موسی الرضا (ع) و القرآن الحکیم»، «الحماسه و العرفان»، «الامام المهدی الموعود الموجود»، «حیات عارفانه امام علی (اردو)»، «اسلام و محیط زیست (انگلیسی)» و «حیات عارفانه امام علی (انگلیسی)» اشاره کرد.

نشر بین‌المللی اسراء علاوه بر این آثار کتاب «مفاتیح الحیات» آیت‌الله جوادی آملی را در 30 هزار نسخه و با همان قیمت گذشته در بیست و یکمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم به مخاطبان خود، ارائه می‌کند.

انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها