امروز : چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 21
۰۵:۴۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 18503
تاریخ انتشار: ۸ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۲۹
تعداد بازدید: 78
 به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، گروه‌های مسلح در حالی همچنان به محاصره شهر «ادلب» در شمال غربی سوریه ادامه ...

 به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، گروه‌های مسلح در حالی همچنان به محاصره شهر «ادلب» در شمال غربی سوریه ادامه می‌دهند که تقریبا بازارهای این شهر خالی از هرگونه مواد غذایی به ویژه سبزیجات و لبنیات است و مواد غذایی موجود نیز به چند برابر قیمت به اهالی شهر فروخته می‌شود.

در همین راستا روز گذشته این گروه‌ها مسلح مانع ورود محموله‌های کمک‌های غذایی ارسالی به این شهر شدند و بنابر اظهار منابع محلی تلاش‌های بزرگان و شخصیت‌های شهر ادلب جهت گفت‌وگو با گروه‌های مسلحی که شهر ادلب را به محاصره خود درآورده‌اند، راه جایی نبرده است.

این شخصیت‌ها و بزرگان شهر ادلب از گروه‌های مسلح خواسته بودند، از تصمیم خود مبنی بر محاصره شهر ادلب صرف نظر کنند و یا حداقل اجازه ورود مواد غذایی به شهر را بدهند، اما این گروه‌ها تاکید کردند تا زمان آغاز نبرد این گروه‌ها به نام «نبرد آزاد سازی شهر ادلب» محاصره شهر ادامه خواهد داشت.

این منابع در ادامه افزودند: گروه‌های مسلحی که محاصره شهر ادلب را برعهده دارند، تمام طرف‌هایی را که درصدد میانجی‌گری برای لغو محاصره این شهر هستند، تهدید کرده‌اند که به دادگاه شرعی «بنش» و «سرمین» معرفی و مجازات خواهند کرد.

همچنین یگان‌های ارتش سوریه ضمن درگیری با گروهی از عناصر مسلح در مزارع شهر «الفوعه» تلاش این گروه‌ها برای حمله به این شهر را دفع و ده‌ها فرد مسلح را کشته و زخمی کردند که در میان کشته‌ها «عبد المعطی السید علی»، از سرکرده‌ گروه‌های تروریستی شناسایی شد.

از سوی دیگر گزارش شده که اختلاف برسر تقسیم غنایم بین عناصر «جبهه النصره» و عناصر گردان‌های اسلامی فاروق بار دیگر موجب بروز درگیری‌های مسلحانه بین این دو گروه تروریستی شد که در میان کشته‌های دو طرف «محمد نداف» از تروریست‌های معروف و در میان زخمی‌ها مصطفى حاج حمود . مصطفى فلفله شناسایی شدند.
انتهای پیام/خ
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها