امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۰۴:۰۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 18507
تاریخ انتشار: ۸ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۲۹
تعداد بازدید: 104
به گزارش فارس به نقل از صدای روسیه، دومین شهردار کانادا در ظرف یک ماه در پی رسوایی‌ اخلاقی که زنان روسپی در آن مشارکت داشتند و همچنین شامل اخاذی نیز ...

به گزارش فارس به نقل از صدای روسیه، دومین شهردار کانادا در ظرف یک ماه در پی رسوایی‌ اخلاقی که زنان روسپی در آن مشارکت داشتند و همچنین شامل اخاذی نیز می‌شود، مجبور به استعفا شد.

بنا بر گزارش‌ها، «الکساندر دوپلسیس»، شهردار شهر «کبک» کانادا در 14 ژوئن (24 خردادماه) یک گارد محافظ را به استخدام درآورد تا به خانه ییلاقی وی در «لورانشانز» بیایند.

پلیس اعلام کرد که اتهامات وارده به وی شامل رخدادی می‌شود که 24 خردادماه که دوپلسیس یک زن روسپی را به خدمت گرفت که با یک راننده زن به خانه ییلاقی وی برود که یکی از دو زن او را شناخت و شهردار کبک مجبور شد بدون آنکه پولی بپردازد مراسم لهو و لعب را لغو کرد.

دوپلسیس، اتهامات وارده به خودش را انکار کرد و پیشتر در یک کنفرانس خبری اعلام کرد که به هیچ وجه قصد ندارد از سمت خود کناره‌گیری کند.

وی در نوامبر سال گذشته میلادی بعد از آن بعنوان شهردار کبک معرفی شد که «گیلز وایانکور» شهردار پیشین کانادا به اتهام فساد و کلاهبرداری استعفا کرد.

بر اساس این گزارش، دوپلسیس دومین شهردار استان کبک است که در ماه جاری میلادی استعفا می‌کند. «مایکل اپلبائوم»، شهردار «مونترال» نیز در 18 ژوئن (28 خردادماه) به اتهام کلاهبرداری و فساد مالی نیز استعفا کرد.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها