امروز : دوشنبه ۱ آبان ۱۳۹۶ - 2017 October 23
۱۲:۳۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 18509
تاریخ انتشار: ۸ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۲۹
تعداد بازدید: 86
«الهه بهبودی» تهیه کننده این برنامه نوجوانانه در گفت‌وگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس گفت: این هفته در آیتم «یک نفر، یک نظر» میزبان آقای حیاتی ...

«الهه بهبودی» تهیه کننده این برنامه نوجوانانه در گفت‌وگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس گفت: این هفته در آیتم «یک نفر، یک نظر» میزبان آقای حیاتی خواهیم بود، قرار است این چهره آشنا از روزهای نوجوانی خود و نوجوانان امروز با مخاطبان برنامه صحبت کند.

وی افزود: سپید پر رنگ در قالب مستند گزارشی «یک نفر ، یک نظر» به سراغ افراد مختلف می‌رود و در کنار مرور خاطرات نوجوانی این افراد، نظر آن ها درباره نوجوانان امروز را مورد پرسش قرار می‌دهد.
 
سفر خانوادگی با ایرج میلانی

تهیه کننده «سپید پر رنگ» با اعلام این که اینکه این برنامه در هفته جاری با موضوع سفرهای تابستانی روی آنتن می‌رود، افزود: امروز ایرج میلانی به همراه دختر نوجوانش «یاس» به استودیو برنامه می‌آید.

وی با بیان این که ایرج میلانی برای افرادی که دوستدار سفر و گردشگری و علاقمندان به برنامه های گردشگری تلویزیون چهره‌ای آشناست، افزود: با این مستند ساز و طبیعت گرد درباره سفرهای خانوادگی گفت و گو خواهیم کرد.

الهه بهبودی گفت: یکشنبه نیز فریدالدین نیکجو به همراه سه تور لیدر میهمان «سپید پر رنگ» می‌شوند تا با علاقمندان به سفر درباره تور لیدری نوجوانان و ویژگی‌های این شاخه‌های نوظهور در علم گردشگری صحبت کنند.

وی تصریح کرد: با این عزیزان در قالب «سفرهای یک روز ارزان» درباره تورهای رصدی هم صحبت خواهیم کرد.

به گفته تهیه کننده «سپید پر رنگ» دوشنبه تعدادی از  پیشتازان و فرزانگان با حضور در این برنامه درباره تجربه خود از سفرهای سخت با هم سن و سالهایشان صحبت می کنند.

وی افزود: پیشتازان و فرزانگان نام جدید تشکل پیشاهنگی قدیم است . تشکلی که مهارت های لازم را در اختیار نوجوانان قرار داده و آن ها را برای سفر سخت آماده می‌کند.

بهبودی با اعلام این که هر هفته به تناسب موضوع انتخاب شده گزارش و مستند گزارشی ویژه ای برای نوجوانان روی آنتن می رود، گفت: این هفته گزارشی از اردوی نوجوانان به اصفهان پخش خواهد شد.

سپید پر رنگ کاری از گروه نوجوان شبکه دو سیماست که از شنبه تا دوشنبه ساعت 18:05 به صورت زنده به روی آنتن می‌رود.
انتهای پیام/  
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها