امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۱۲:۰۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 18525
تاریخ انتشار: ۸ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۴۴
تعداد بازدید: 151
به گزارش خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، امروز افتتاحیه مسابقات بین‌المللی قرآن کریم در مالزی است و بسیاری از ...

به گزارش خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، امروز افتتاحیه مسابقات بین‌المللی قرآن کریم در مالزی است و بسیاری از قاریان برتر جهان در این مسابقات حضور دارند که «محمد مشمول» نیز از جمهوری اسلامی ایران به این مسابقات اعزام شده است.

هر سال اساتیدی از هنر تلاوت برای همراهی کردن افراد برای شرکت در مسابقات بین‌المللی اعزام می‌شوند که امسال نیز به درخواست قاری اعزامی کشورمان به مالزی، احمد ابوالقاسمی یکی از اساتید هنر تلاوت قرآن کریم و مقام اول مسابقات بین‌المللی قرآن کریم مالزی در سال 70، «محمدمشمول» نماینده جمهوری اسلامی ایران را همراهی می‌کند.

مشمول در اردوی آمادگی اعزام به مسابقات بین‌المللی

 

پیش از این نیز  احمد ابوالقاسمی در سال 85 استاد همراه «حسین رستمی» و در سال 91 استاد راهنمای «امین پویا» در مسابقات بین‌المللی قرآن کریم مالزی بود.

پنجاه و پنجمین مسابقات بین‌المللی قرآن کریم مالزی از امروز هشتم تیرماه در شهر کوالامپور پایتخت این کشور  آغاز شده و تا 16 تیرماه ادامه دارد.

انتهای پیام/م.خ
برچسب ها:
آخرین اخبار