امروز : جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۰۱:۴۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 18527
تاریخ انتشار: ۸ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۱۷
تعداد بازدید: 84
سید امیرحسین قاضی‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به مواضع هسته‌ای رئیس‌ جمهور منتخب، ...

سید امیرحسین قاضی‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به مواضع هسته‌ای رئیس‌ جمهور منتخب، گفت: جبهه پایداری مواضع آقای روحانی درباره حقوق هسته‌ای ملت ایران و منتفی بودن موضوع تعلیق را می‌پسندد.

سخنگوی جبهه پایداری خاطر نشان کرد: اگر حتی این مواضع در ایام انتخابات و در کارنامه آقای روحانی دیده می‌شد، ممکن بود که نظر ما را هم تغییر می‌داد.

قاضی‌زاده با بیان اینکه برخی سایت‌ها با چینش هدف‌دار کلمات، اظهاراتش را وارونه منتشر کرده‌اند، تأکید کرد: بحث ما این است که ای کاش آقای روحانی در ایام انتخابات نیز مواضع کنونی را اتخاذ می‌کرد.

سخنگوی جبهه پایداری و نماینده مردم مشهد در مجلس گفت: مواضع آقای دکتر روحانی در پاسخ به خبرنگاران خارجی و داخلی سنجیده و منطبق بر مواضع نظام بود و ما از این مواضع حمایت می‌کنیم.

قاضی‌زاده در پایان تصریح کرد: جبهه پایداری یک جبهه گفتمانی است و موضع و رفتار درست را از هر کسی می‌پذیرید و در مقابل، اقدام غلط و نادرست را از هر فردی که باشد، رد می‌کند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار