امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۲۲:۲۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 18529
تاریخ انتشار: ۸ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۱۷
تعداد بازدید: 181
به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرری با صدور بیانیه‌ای ...

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرری با صدور بیانیه‌ای ضمن محکوم کردن کشتار مظلومانه شیعیان، از دولت مصر خواست در مقابل اینگونه جنایت بی‌تفاوت نباشد و به محاکمه جنایتکاران تکفیری که چهره اسلام را بدنام کرده‌اند، بپردازد.

در بیانیه این تشکل دانشجویی آمده است: اکنون که بیداری اسلامی در کشورهای منطقه خاورمیانه که به لطف روشنگری اسلام و راهنمایی کشورهای شیعه نشینی چون ایران و در سایه لطف الهی در حال شکل‌گیری است و مراحل ابتدایی خود را پشت سر گذاشته است و اکنون زمان باردهی آن است، بدون تردید مورد غضب لابی صهیونیستی و استکبار جهانی قرار گرفته است.    

در ادامه بیانیه آمده است: حادثه هولناک و وحشیانه‌ای که باعث کشته شدن شیعیان مصر شده است، قلب هر انسانی را به درد می‌آورد. جنایتی وحشیانه و هولناک که دست‌های ناپاک گروه‌های سلفی، وهابی و تکفیری آغشته به خون شیعیان، همراهی هدفمند لابی صهیونیستی و سکوت معنادار مجامع بین المللی و مدعیان دروغین دفاع از حقوق بشر، آن را رقم زده است.

 این تشکل دانشجویی در بیانیه خود با تاکید بر اینکه پروژه اختلاف میان مذاهب اسلامی، نشان از ترس استکبار جهانی از اتحاد مسلمانان دارد، تصریح کرد: بی‌شک این‌گونه اقدامات وحشیانه که در راستای پروژه اسلام ستیزی و اختلاف میان فرق و مذاهب دینی، هر از گاهی توسط استکبار جهانی به صهیونیسم بین‌الملل طراحی و اجرا می‌شود، نشانه آشکاری بر وحشت بیش از پیش دشمنان از اتحاد مسلمانان و گسترش موج بیداری اسلامی در منطقه خاورمیانه و جهان بوده است.

در ادامه بیانیه آمده است: پروژه اسلام ستیزی که صهیونیسم جهانی بدنبال آن است دستاوردی جز برانگیخته شدن شعله خشم مسلمانان سراسر جهان علیه دشمنان مقدسات اسلامی را نخواهد داشت. اینگونه اقدامات  افراط گرایانه و خشونت طلبانه مغایر با دین مبین اسلام، کتاب و سنت حضرت رسول الله(ص) است.

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرری در پایان بیانیه خود ضمن محکوم کردن این اقدامات وحشیانه، از دولت مصر خواست در مقابل اینگونه جنایت هولناک بی‌تفاوت نباشد و احساس مسئولیت کرده و به محاکمه جنایتکاران آن که همان صاحبان فتاوای تکفیری که چهره اسلام را بدنام کرده‌اند، بپردازد و دشمنان اسلام بدانند که با اعمال اینگونه جنایات وحدت مسلمین گسسته نخواهد شد بلکه محکم‌تر و استوارتر خواهند ماند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها