امروز : شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 24
۰۶:۰۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 18531
تاریخ انتشار: ۸ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۱۸
تعداد بازدید: 77
پیمان پیرفرشی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در پاسخ به این سوال که گویا شرکت عمران پردیس به متقاضیان ...

پیمان پیرفرشی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در پاسخ به این سوال که گویا شرکت عمران پردیس به متقاضیان مسکن مهر اعلام کرده انتخاب واحدهای مسکونی تا زمان روی کار آمدن دولت جدید متوقف است، افزود: این حرفها تماماً شایعه است چرا که هر روز طبق روال کار دعوت از متقاضیان انجام می‌شود اما به دلیل نامطلوب بودن وضعیت بهداشتی کارگزاری شرکت عمران پردیس این کارگزاری این هفته تعطیل است.

پیرفرشی ادامه داد: بعد از اینکه وضعیت بهداشتی کارگزاری شرکت عمران پردیس مطلوب شد طبق روال گذشته با ارسال پیامک به متقاضیان از آنها برای انتخاب واحد دعوت می‌شود.

قائم مقام مدیرعامل شهر جدید پردیس خاطرنشان کرد: از ابتدای سال جاری روزانه 200 الی 300 نفر برای انتخاب واحد به کارگزاری شرکت عمران پردیس مراجعه می‌کردند و از اوایل هفته کار دعوت از متقاضیان برای انتخاب واحد از سر گرفته می‌شود.

پیرفرشی در پاسخ به این سوال که از ثبت‌نام‌های جدید مسکن مهر بر این خبری نیست؟ گفت: فعلاً خبری از ثبت‌نام مسکن مهر پردیس نیست.

انتهای پیام/ک
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها