امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۰۳:۳۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 18534
تاریخ انتشار: ۸ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۱۸
تعداد بازدید: 63
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار محمد جواد زاده کمند در همایش توسعه و گسترش بیمه های مسئولیت، ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار محمد جواد زاده کمند در همایش توسعه و گسترش بیمه های مسئولیت، مهندسی و آتش سوزی ضمن تبریک ایام خجسته ماه شعبان و به خصوص ولادت امام زمان (عج)، به ویژگی های منتظران در عصر غیبت اشاره کرد و گفت: شناختن و شناساندن امام زمان در زمان غیبت، ایمان به ظهور، اخلاص در نیت و مطیع محض نائب امام غایب بودن، همگی از شاخص های فرد منتظر است.

وی با اشاره به اینکه انتظار، حرکت آفرین است، اظهار داشت: امام خمینی (ره) انقلاب اسلامی را بر پایه انتظار بنا کرد و امروز پس از گذشت 34 سال، این انقلاب همواره در عرصه های مختلف به قله های زیادی رسیده است.

زاده کمند با اشاره به اینکه نیروی انتظامی در سال 91 توانست با تکیه بر همت همه کارکنان خود امنترین سال در طول 34 سال عمر با برکت این نظام را رقم بزند، گفت: در امتداد این راه، برقراری امنیت به دور از هرگونه تنش را در انتخابات سال 92 شاهد بودیم در حالیکه دشمنان همواره در تلاش بودند تا حضور مردم را کمرنگ کرده و با ایجاد ناامنی مانع بروز حماسه سیاسی شوند.

وی ادامه داد: انتخابات امسال هم از نظر شور و شعور مردم و هم از جهت امنیت مثال زدنی بود؛ باید بدانیم خون با برکت شهیدان و ایثار جانبازان پشتوانه این انقلاب و نظام است.

جانشین معاون هماهنگ کننده ناجا در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اینکه نیروی انتظامی، سازمانی انسان محور و همچنین دارای سرمایه اجتماعی یعنی مردم است، افزود: امروز نظارت‌های بالا دستی ناجا، بر نشاط و روحیه بالای کارکنان این مجموعه در تمامی رده‌ها معترف هستند و این افزایش نشاط هر سال نسبت به سال گذشته مرهون تلاش ها و برنامه های بنیاد تعاون طی یک دهه گذشته است.

وی ادامه داد: امروز و در این همایش سه موضوع گسترش بیمه های مسئولیت، مهندسی و آتش سوزی مد نظر قرار گرفته و امیدواریم این سه مهارت نیز سازماندهی شده تا بتوان در کوتاهترین زمان آن را عملیاتی کنیم.

جانشین معاون هماهنگ کننده ناجا، گفت: به‌دلیل اقدامات پیشگیرانه چون تولید جلیقه های ضد گلوله و استفاده از آن، در سال 91 نسبت به سنوات گذشته با وجود افزایش ماموریت‌ها و عملیات‌های انجام شده در ناجا، کمترین تعداد شهدا را داشتیم و این نشانگر فعالیت‌های تمام دست اندرکاران بنیاد تعاون ناجا، است.

انتهای پیام/ 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها