امروز : شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 20
۲۲:۳۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 18546
تاریخ انتشار: ۸ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۲۰
تعداد بازدید: 150
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از شبکه العالم، "فهد الغنام" سخنگوی رسانه‌ای پلیس شهر "ثرب" در عربستان سعودی، گفت: مدیر ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از شبکه العالم، "فهد الغنام" سخنگوی رسانه‌ای پلیس شهر "ثرب" در عربستان سعودی، گفت: مدیر مدرسه‌ای در این شهر به سوی خودروی حامل دانش آموزانش تیراندازی کرده است.

"غنام" افزود: نهادهای امنیتی اعلام کرده‌اند که دو تن از دانش آموزان دبیرستانی در این شهر با شکایت علیه مدیر مدرسه شان ادعا می‌کنند وی به دنبال یک جدال شدید با آنها، به خودرویشان تیراندازی کرده است.

سرهنگ غنام افزود: با بازرسی از خودروی مذکور، محل اصابت گلوله‌ها مشخص گردید و این ماجرا به پلیس شهر "عفیف" محل سکونت مدیر مذکور، برای انجام اقدامات لازم اعلام شده است.

شهر ثرب در 170 کیلومتری جنوب غرب مدینه منوره واقع شده است.

از عربستان همچنین خبر می‌رسد که شماری از کارمندان خارجی بخش بهداشت و سلامت عربستان پس از ارتکاب خطاهای پزشکی از این کشور فرار کرده‌اند.

وزارت کشور عربستان از فرار شماری از کارمندان خارجی بخش بهداشت و سلامت پس از ارتکاب خطاهای پزشکی از این کشور خبر داد.

منابع عربستانی تأکید کردند: نهادهای خصوصی بخش بهداشت عربستان، پس از تسهیل خروج این افراد از این کشور تأکید کرده‌اند که نام این افراد در فهرست افراد ممنوع الخروج درج نشده است.

خبرگزاری الجزیره العربیه نوشت: خروج راحت این پزشکان خطاکار از عربستان درحالی است که انتظار می‌رفت به علت مطرح شدن نام آنها در پرونده‌های پزشک قانونی، باید از خروج این افراد جلوگیری می‌شد.

بر اساس این گزارش، نهادهای عربستانی در چارچوب طرحی مبنی بر دادن فرصت به نیروی کار خارجی جهت "تصحیح وضعیت نیروی کار غیرقانونی"، زمینه خروج این پزشکان از عربستان را فراهم کرده‌اند.

این منابع تأکید کرده‌اند که وزارت کشور عربستان درخواست کرده است نام همه اتباع بیگانه تحت تعقیب در پرونده‌های جنایی یا پزشکی در چارچوب فهرست افراد ممنوع السفر قرار بگیرد تا با خروج این افراد حق شاکیان ضایع نشود.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها