امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۰۰:۰۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 18552
تاریخ انتشار: ۸ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۳۶
تعداد بازدید: 65
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، روزنامه صهیونیستی یدیعوت آحارونوت امروز شنبه در سایت خود نوشت که مصری‌ها دیروز جمعه با تحصن ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، روزنامه صهیونیستی یدیعوت آحارونوت امروز شنبه در سایت خود نوشت که مصری‌ها دیروز جمعه با تحصن در مقابل وزارت دفاع مصر پرچم اسرائیل را به آتش کشیدند.

این روزنامه نوشت که در راستای آمادگی مصری‌ها برای «روز خشم» که قرار است فردا یکشنبه برگزار شود، معترضان مصری در مقابل وزارت دفاع مصر تجمع کرده و و روی پرچم اسرائیل مطالبی را علیه تل‌آویو نوشتند و سپس پرچم را به آتش کشیدند.

بر اساس این گزارش معترضان مصری بر روی پرچم اسرائیل نوشته بودند: «این پیام ملت مصر به سگ‌های موساد است»، «طرح‌های موساد برای ایجاد جنگ داخلی در میان ملت مصر را ناکام می‌گذاریم»، «ما جسم واحدی هستیم که هرگز از هم جدا نمی‌شویم»، «مصر هرگز سقوط نخواهد کرد»،‌ «عناصر موساد کودن و خوک هستند».

یدیعوت آحارونوت همچنین نوشت که معترضان مصری نسبت به دخالت‌های آمریکا و اسرائیل در امور داخلی مصر اعتراض کردند.

روز گذشته همچنین یک تبعه آمریکایی در درگیری‌های شهر اسکندریه کشته شد.

قرار است مخالفان دولت مرسی در اعتراض به سیاست های وی، فردا تظاهرات گسترده برگزار کنند.

در حالی که یک سال از ریاست جمهوری مرسی که با رای مردم روی کار آمد، می گذرد، معترضان خواستار برگزاری انتخابات زودهنگام ریاست جمهوری هستند.

معترضان می گویند که اخوان المسلمین در صدد قبضه قدرت است امری که طرفداران دولت آن را رد کرده و معتقدند که آنها خواستار به آشوب کشیدن کشور و ایجاد هرج و مرج فراگیر هستند. دولت مرسی بارها خواستار گفت‌وگو با مخالفان شده است.

انتهای پیام/ر
 
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها