امروز : چهارشنبه ۷ تیر ۱۳۹۶ - 2017 June 28
۰۶:۱۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 18567
تاریخ انتشار: ۸ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۳۶
تعداد بازدید: 88
«قادر طراوت‌پور» مدیر بخش «ضیافت ادب قرآنی» نمایشگاه قرآن کریم در گفت‌وگو با خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس ...

«قادر طراوت‌پور» مدیر بخش «ضیافت ادب قرآنی» نمایشگاه قرآن کریم در گفت‌وگو با خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در خصوص فعالیت‌های این بخش گفت: برنامه‌های بخش ضیافت ادب قرآنی از ابتدای ماه مبارک رمضان آغاز و طی 15 شب به صورت متناوب تا پایان ماه ادامه دارد.

برگزاری برنامه «شب شاعر» در نمایشگاه قرآن

وی از برگزاری برنامه «شب شاعر» خبر داد و گفت: یکی از برنامه‌های ما در نمایشگاه امسال برگزاری برنامه شب شاعر است که در آن شاعران برجسته کشور و انقلاب اسلامی را معرفی و درباره آنان صحبت می‌شود، همچنین اشعار این شاعران نیز به نقد گذاشته می‌شود.

مشاعره و شب شعر با حضور شاعران فارسی‌زبان خارجی

طراوت‌پور از برگزاری مشاعره‌های قرآنی با حضور شاعران فارسی‌زبان سایر کشورها خبر داد و گفت: یکی دیگر از برنامه‌های ما برگزاری مشاعره‌های قرآنی با حضور شعرایی از کشورهایی چون هند، افغانستان، تاجیکستان، ایران و سایر شاعران فارسی‌زبان است که در طول ایام نمایشگاه برگزار می‌شود.

مدیر بخش ضیافت ادب قرآنی نمایشگاه قرآن از برگزاری سخنرانی ادبی با محوریت قرآن و عترت در این بخش خبر داد و گفت: برگزاری سخنرانی ادبی با محوریت قرآن و عترت، یکی دیگر از برنامه‌های امسال ما است که با حضور شاعران برجسته که صاحب پژوهش هستند برگزار می‌شود.

طنز‌خوانی با محوریت قرآن و عترت در نمایشگاه قرآن

وی با اشاره به اینکه تلاش می‌کنیم فضایی معنوی، تخصصی و شاد برای علاقه‌مندان ایجاد کنیم، گفت: برگزاری برنامه طنزخوانی با محوریت مسائل دینی یکی دیگر از برنامه‌های ما در این بخش است و هر شب با برگزاری مسابقه، هدایایی هم به شرکت‌کنندگان تقدیم می‌کنیم، همچنین در این بخش تلاوش می‌کنیم فضایی معنوی، تخصصی و شاد برای علاقه‌مندان ایجاد کنیم. 

وی در پایان از نمایش تابلوهای عکس شاعران معاصر و قدیمی به همراه اشعار آنها در بخش «ضیافت ادب قرآنی» خبر داد.

انتهای پیام/م.خ
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها