امروز : شنبه ۳ تیر ۱۳۹۶ - 2017 June 24
۰۷:۰۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 18580
تاریخ انتشار: ۸ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۳۶
تعداد بازدید: 167
به گزارش فارس به نقل از خبرگزاری رویترز، «باراک اوباما» رئیس‌جمهور آمریکا روز شنبه از مجلس نمایندگان آمریکا خواست تا ماه آگوست سال جاری میلادی، لایحه ...

به گزارش فارس به نقل از خبرگزاری رویترز، «باراک اوباما» رئیس‌جمهور آمریکا روز شنبه از مجلس نمایندگان آمریکا خواست تا ماه آگوست سال جاری میلادی، لایحه اصلاحات قوانین مهاجرت را به تصویب برسانند.

وی در یک کنفرانس خبری در آفریقای جنوبی اعلام کرد که قانونگذاران مجلس نمایندگان آمریکا قبل از تعطیلات تابستانی خود برای اتمام کار لایحه اصلاح قوانین مهاجرت به اندازه کافی زمان داشته‌اند.

اصلاح مهاجرت یکی از اولویت‌های برتر رئیس‌جمهور آمریکا است. سنا اخیراً لایحه‌ای را به تصویب درآورده است که امنیت مرزی را تقویت می‌کند و راهی را برای مهاجرت غیرقانونی در آمریکا فراهم می‌کند تا بتوانند شهروندی آمریکا را به دست آورند.

اوباما تصویب این لایحه را مورد استقبال قرار داد. 

در گزارش‌های پیشین آمده است که سنای آمریکا روز پنجشنبه هفته گذشته با 68 رأی موافق در مقابل 32 رأی مخالف، لایحه اصلاح قانون مهاجرت که می‌تواند راه را جهت شهروندی 11 میلیون مهاجر غیرقانونی بگشاید، تصویب کرد.

بر اساسا این گزارش، لایحه اصلاح قانون مهاجرت با افزودن 20 هزار نگهبان در امتداد مرز جنوبی آمریکا با مکزیک و احداث یکهزار و 100 کیلومتر حصار در خطوط مرزی، امنیت مرزها را بشدت افزایش می‌دهد.

جمهوریخواهان محافظه‌کار مخالف این لایحه هستند و بر این باورند که این لایحه عفو عمومی برای کسانی است که قانون‌شکنی کرده‌اند.

انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها