امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۲۱:۴۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 18581
تاریخ انتشار: ۸ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۳۶
تعداد بازدید: 180
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، علیرضا حقیقیان سفیر جمهوری اسلامی ایران در اسلام‌آباد در دیدار با سرتاج عزیز  انتصاب وی به ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، علیرضا حقیقیان سفیر جمهوری اسلامی ایران در اسلام‌آباد در دیدار با سرتاج عزیز  انتصاب وی به عنوان مشاور نخست‌وزیر پاکستان در امور خارجی و امنیت ملی را تبریک گفت.

سفیر جمهوری اسلامی ایران در این دیدار ضمن ابراز خرسندی از گسترش روابط خوب و رو به گسترش دو کشور در عرصه‌های سیاسی، فرهنگی و اقتصادی، بر اراده جمهوری اسلامی ایران برای همکاری با دولت جدید پاکستان در راستای تعمیق و توسعه هر چه بیشتر روابط در سطوح مختلف دوجانبه، منطقه‌ای و بین‌المللی تاکید و ابراز امیدواری کرد با هدایت رهبران جدید دو کشور، زمینه اجرای سریع‌تر طرح‌ها و پروژه‌های اقتصادی فیمابین فراهم شود.

سرتاج عزیز مشاور نخست‌وزیر پاکستان در امور خارجی و امنیت ملی نیز ضمن تبریک برگزاری موفق انتخابات اخیر ریاست جمهوری در کشورمان متعاقب برگزاری انتخابات پارلمانی در کشور متبوعش، نسبت به گسترش و توسعه روابط دو کشور ابراز امیدواری کرد.

طرفین همچنین در این دیدار، لزوم بهره‌گیری از تمامی مکانیسم‌های موجود جهت توسعه و گسترش همکاری‌های فیمابین را مورد تاکید قرار دادند.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها