امروز : چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 13
۰۵:۱۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 18597
تاریخ انتشار: ۸ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۸:۳۷
تعداد بازدید: 230
اين گروه به هيچ وجه ارتباط ، تشابه و يا الگوبرداري از گروهک تروريستي "جندالله" به سرکردگي "عبدالمالک ريگي" ندارد و تنها بر اساس اتفاق، نام اين دو ...

اين گروه به هيچ وجه ارتباط ، تشابه و يا الگوبرداري از گروهک تروريستي "جندالله" به سرکردگي "عبدالمالک ريگي" ندارد و تنها بر اساس اتفاق، نام اين دو گروه به يکديگر شباهت دارد.


به گزارش شيعه آنلاين، اخيرا يک گروه مسلح در سوريه اعلام موجوديت کرده که خود را "جندالله" شيعي معرفي کرده است.

 

به گزارش شيعه آنلاين، اخيرا يک گروه مسلح در سوريه اعلام موجوديت کرده که خود را "جندالله" شيعي معرفي کرده است.

گفتني است اخبار و اطلاعات زيادي در مورد هويت رهبر يا رهبران و نيروهاي اين گروه مسلح جديدالتأسيس در دست نيست لذا نمي توان درستي يا نادرسي ادعاي مطرح شده از سوي اين گروه مسلح را تأييد يا تکذيب کرد.

اما تنها چيزي که ثابت کننده اعلام موجوديت اين گروه مسلح در سوريه است،‌ بيانيه و خبر اعلام موجوديت اين گروه جديدالتأسيس است که توسط رسانه سوريه منتشر شده است.

قابل ذکر است، "جندالله" شيعيان در حالي اعلام موجوديت کرده که تهديدات گروه هاي مسلح تروريستي در سوريه عليه شيعيان و مقدسات شيعه روز به روز در حال افزايش است و جسارت آنان به جايي رسيده که تهديد کرده اند حرم عقيله بني هاشم، حضرت زينب کبري و حضرت رقيه سلام الله عليهما را تخريب خواهند کرد.

"جندالله" شيعيان در بيانيه خود ادعا کرده که قصد دارد در کنار گردان حضرت أبوالفضل العباس عليه السلام که مسئوليت دفاع و محافظت از حرم حضرت زينب سلام الله عليها را بر عهده دارد،‌ به دفاع از اين مکان مقدس بپردازد و با تروريست هاي تکفيري مقابله کند.

در پايان لازم به ذکر است، بر اساس اطلاعات بدست آمده و نيز بيانيه منتشر شده توسط گروه مسلح "جندالله" شيعي، به نظر مي رسد اين گروه به هيچ وجه ارتباط ، تشابه و يا الگوبرداري از گروهک تروريستي "جندالله" به سرکردگي "عبدالمالک ريگي" ندارد و تنها بر اساس اتفاق، نام اين دو گروه به يکديگر شباهت دارد.

 

برچسب ها:
آخرین اخبار