امروز : سه شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۹ - 2020 December 1
۰۰:۲۴
کمک مالی
جنبش
کد خبر: 186
تاریخ انتشار: ۲۱ فروردین ۱۳۹۲ - ساعت ۰۰:۱۰
تعداد بازدید: 427
رضا صابری عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به جزئیات دیدار بعدازظهر امروز این کمیسیون با ...

رضا صابری عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به جزئیات دیدار بعدازظهر امروز این کمیسیون با کامران دانشجو؛ وزیر علوم، تحقیقات و فناوری اشاره کرد و گفت: در اینرضا صابری عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به جزئیات دیدار بعدازظهر امروز این کمیسیون با کامران دانشجو؛ وزیر علوم، تحقیقات و فناوری اشاره کرد و گفت: در این دیدار سوالات خوبی در تمامی ابعاد از وزیر علوم شد و پاسخ وی نیز به سوالات شفاف و قانع کننده بود.

وی افزود: دغدغه اخیری هم که در مورد نامه رئیس جمهور در مورد عزل رؤسای دو دانشگاه تهران و تربیت مدرس به وزیر علوم وجود داشت، مطرح شد و وزیر در این مورد نیز پاسخ کامل و جامعی ارائه داد.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس تصریح کرد: دکتر دانشجو در این مورد پاسخ شفافی داد و به این نکته اشاره کرد که این نامه مربوط به 57 روز پیش است و در همان زمان به رئیس جمهور توضیحاتی ارائه داده و رئیس جمهور نیز قانع شده است.

صابری تاکید کرد: رؤسای دو دانشگاه به فعالیت خود در آرامش ادامه خواهند داد و دیگر بحث عزل رؤسای دانشگاه‌ها مطرح نیست.

 وی در پایان خاطر نشان کرد: موضوعات دیگری نیز در این دیدار مطرح شد، از جمله اسلامی شدن دانشگاه‌ها، اعتبارات دانشگاه‌ها و نظام سنجش و آموزش کشور که کمیسیون پاسخ‌های قانع کننده‌ای را از وزیر علوم دریافت کرد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها