امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۲۰:۳۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 18612
تاریخ انتشار: ۸ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۹:۴۹
تعداد بازدید: 99
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از دمشق، نیروهای ارتش سوریه مجموعه عملیات‌هایی را در مناطق جنوبی سوریه از جمله ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از دمشق، نیروهای ارتش سوریه مجموعه عملیات‌هایی را در مناطق جنوبی سوریه از جمله «حرستا»، «عدرا» و «دوما» به اجرا گذاشتند و در جریان آن ده‌ها فرد مسلح را به قتل رساندند که در میان کشته‌ها «محمد الکیلانی»، «خالد رجب»، «ضرار عمر محمود الصدیق» و «حماد حماده» از تروریست‌های معروف منطقه و سرکرده‌های گروه‌های تروریستی شناسایی شدند.

همچنین دیگر یگان‌های ارتش سوریه، عملیات دیگر را در مزارع «الشیفونیه» در دوما و مناطق «حرمله» و «مزارع العب» و خیابان «السرو» در «الحسینیه» و «الذیابیه» به قتل رساندند که این در عملیات نیز ده‌ها تروریست مسلح از جمله «وسیم طلاع عبد الرحمن العراقی»، «ابو شاهر الجولانی» و «فتحی البخیت» کشته شدند.

اما از شرق سوریه گزارش شده که ارتش سوریه مقر افراد مسلح در منطقه «عین عیسى» از توابع شهر «الطبقه» را هدف قرار داد که کشته شدن شماری از افراد مسلح به همراه «عبد الله الناصر»، سرکرده گروه تروریستی موسوم به «لواء العز» را به دنبال داشت.

این درحالی است که گزارش شده نیروهای ارتش سوریه حملات عناصر مسلح به منطقه «الحویقه» در دیر الزور را دفع و مراکز تجمع آنها در مناطق «الموحسن» و «المریعیه» را منهدم کردند و مناطق «الجبیله»، «الصناعه» و «الردیفات» نیز شاهد درگیری‌های شدید و سخت نیروهای ارتش سوریه با افراد مسلح بود.
انتهای پیام
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها