امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۱۲:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 18627
تاریخ انتشار: ۸ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۹:۴۹
تعداد بازدید: 122
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از الحیات، «محمد رعد» گفت که سلاح مقاومت غیرقابل بحث است و این سلاح شاهد پیروزی‌های ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از الحیات، «محمد رعد» گفت که سلاح مقاومت غیرقابل بحث است و این سلاح شاهد پیروزی‌های بیشتر علیه دشمنان کشور و امت خواهد بود.

وی خطاب به کسانی که خواهان خلع سلاح حزب‌الله هستند، اظهار داشت: دست از فریاد در مورد سلاح مقاومت بردارد زیرا این موضوع خارج از بحث است.

وی در خصوص درگیری‌های مسلحانه بین حزب‌الله و معارضین نیز که باعث کشته و زخمی شدن چندین نفر شد، تاکید کرد: ما همچنان برای تحقق وحدت در کشور و صلح و ثبات داخلی آمادگی داریم.

سلاح حزب‌الله از جمله پرونده‌های پیچیده در گفت‌وگوی ملی است که به صورت پراکنده بین گروه 8 مارس (دارای اکثریت پارلمانی) به رهبری حزب‌الله از یک سو و دولت و گروه‌ 14 مارس به رهبری جریان المستقبل برگزاری می‌شود و این گروه‌ها مدعی هستند که سلاح حزب‌الله غیرقانونی است.

این در حالی است که حزب‌الله همواره تاکید می‌کند که هدف از سلاح این جنبش مقاومت در برابر رژیم صهیونیستی و طمع‌ورزی در داخل لبنان است.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها