امروز : جمعه ۳ آذر ۱۳۹۶ - 2017 November 24
۱۱:۲۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 18632
تاریخ انتشار: ۸ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۱۷
تعداد بازدید: 146
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از رسانه‌های خبری مصر، «محمد مرسی» امروز شنبه با سرلشگر «محمد ابراهیم» نشستی را برگزار ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از رسانه‌های خبری مصر، «محمد مرسی» امروز شنبه با سرلشگر «محمد ابراهیم» نشستی را برگزار و طی آن حوادث کنونی در کشور را بررسی کرد.

بر اساس این گزارش وزیر کشور گزارشی از اوضاع و حوادث مربوط به برخی استان‌ها و آمار و ارقام نهایی تعداد زخمی‌ها و کشته‌های حوادث دیروز جمعه را به مرسی ارائه کرد.

مرسی از وزیر کشور خواست تا تامین امنیت مقرهای حزب آزادی و عدالت را به منظور ممانعت از هر گونه تلاش برای یورش به این مقرها و آتش زدن آن را تشدید نمایند.

وی امروز بنا به شکایت دفتر ارشاد جماعت اخوان‌المسلمین مبنی بر عدم حمایت وزارت کشور از مقرهای این جماعت، وزیر کشور را احضار کرد.

قرار است مرسی امشب نیز با شورای امنیت ملی در مقر کاخ القبه دیدار و حوادث و تحولات مصر و راهکار مقابله با خشونت‌ها را بررسی نماید.

مخالفان دولت مرسی در اعتراض به سیاست های وی، فردا تظاهرات گسترده برگزار خواهند کرد.

در حالی که یک سال از ریاست جمهوری مرسی که با رای مردم روی کار آمد، می گذرد، معترضان خواستار برگزاری انتخابات زودهنگام ریاست جمهوری هستند. معترضان می گویند که اخوان المسلمین در صدد قبضه قدرت است امری که طرفداران دولت آن را رد کرده و معتقدند که آنها خواستار به آشوب کشیدن کشور و ایجاد هرج و مرج فراگیر هستند. دولت مرسی بارها خواستار گفت‌وگو با مخالفان شده است.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها