امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۰۲:۰۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 18643
تاریخ انتشار: ۸ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۲۳:۲۱
تعداد بازدید: 77
 حجت‌الاسلام حسین ابراهیمی عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به ...

 حجت‌الاسلام حسین ابراهیمی عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به جلسه عصر امروز گروه منتخب جامعه روحانیت با حجت‌الاسلام روحانی رئیس‌جمهور منتخب ملت گفت: در این جلسه، حمایت رسمی جامعه روحانیت از مواضع اخیر رئیس‌جمهور منتخب در مناظره‌ها و نشست خبری اخیر را به آقای روحانی اعلام کردیم.

وی با بیان اینکه جامعه روحانیت پیروزی حسن روحانی را رسماً به وی تبریک گفته است، افزود: جامعه روحانیت مواضع داخلی و سیاست خارجی آقای روحانی را ارزیابی و پسندیده است، لذا در این جلسه به ایشان گفتیم که ما مواضع شما را در سیاست خارجه و سیاست داخلی مثبت می‌دانیم و انتظار داریم این روند ادامه داشته باشد.

عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز گفت: به آقای روحانی گفتیم که پیروزی ایشان در انتخابات نشانگر اعتماد مردم به روحانیت است چراکه در شرایط کنونی مردم از بین 6 نامزد به یک روحانی اعتماد کرده‌اند؛ اعتماد مردم به روحانیت در انتخابات ریاست‌جمهوری باید با تلاش آقای روحانی برای حل مشکلات اقتصادی پاسخ داده شود.

ابراهیمی گفت: آقای روحانی در این جلسه ضمن تقدیر از جامعه روحانیت مبارز به دلیل حمایت از مواضع اخیر وی گفت که پیروزیش در انتخابات ریاست‌جمهوری و خلق حماسه سیاسی با عنایات الهی بوده است؛ آقای روحانی گفت: اولین و آخرین نطق انتخاباتیم را در مشهد انجام دادم و باورم این است که امام رضا(ع) عنایت ویژه‌ای برای خلق حماسه سیاسی داشته است.

عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز در ادامه تصریح کرد: آقای روحانی با اشاره به نقش مقام معظم رهبری برای خلق حماسه سیاسی در استفاده از رهنمودهای مقام معظم رهبری برای اداره کشور تأکید کرد.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا در این جلسه مباحثی در رابطه با کابینه دولت آینده مطرح شد یا نه، گفت: رفته بودیم تا حمایت رسمی جامعه روحانیت مبارز از مواضع آقای روحانی را به ایشان اعلام کنیم نه اینکه درباره کابینه با ایشان گفت‌وگو کنیم؛ انتخاب اعضای کابینه حق آقای رئیس‌جمهور است و ایشان خودشان بر اساس صلاح‌ دید عمل خواهند کرد.
برپایه این خبر در این دیدار، آیت‌الله تسخیری و حجج‌اسلام تقوی، طباطبایی، ابراهیمی و عبدوس حضور داشتند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها