امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۱۵:۴۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 18645
تاریخ انتشار: ۸ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۲۳:۲۱
تعداد بازدید: 126
به گزارش حوزه دولت خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اعضای شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه کشور در این دیدار با تبریک انتخاب روحانی به عنوان ...

به گزارش حوزه دولت خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اعضای شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه کشور در این دیدار با تبریک انتخاب روحانی به عنوان رییس جمهوری اسلامی ایران و آرزوی موفقیت برای وی و دولت یازدهم ، گزارشی از فعالیت های این شورا ارائه کردند.

رییس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور بعد از این دیدار گفت که مشارکت 73 درصدی واجدین شرایط رای دادن در یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و خلق حماسه سیاسی و انتخاب روحانی با رای خوب مردم را تبریک گفتیم و آمادگی ائمه جمعه سراسر کشور را  برای همکاری با رییس جمهوری منتخب و دولت یازدهم اعلام کردیم.

حجت الاسلام و المسلمین سیدرضا تقوی گفت که بعد از انتخابات ریاست جمهوری با حضور گسترده مردم و انتخاب روحانی، ادبیات دنیا در خصوص ایران تغییر کرد.

رییس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور اضافه‌کرد: امامان جمعه کشور آماده همکاری و حمایت از رییس جمهوری منتخب و دولت یازدهم هستند تا سیاست ها و تلاش های آنان برای حل مشکلات مردم با موفقیت همراه شود و بستر بالندگی هرچه بیشتر کشور فراهم شود.

وی افزود: از اینکه روحانی به عنوان یک روحانی و سیاستمدار ورزیده، مورد اعتماد مردم قرار گرفته است، بسیار خوشحال هستیم و نهاد نماز جمعه کشور مثل گذشته براساس تبعیت از رهبر معظم انقلاب از رییس جمهوری منتخب و دولت یازدهم حمایت می‌کند.

تقوی تصریح کرد: سوابق و تجربیات روحانی در دوران دفاع مقدس، مجلس و شورای عالی امنیت ملی و اشراف وی بر مسائل داخلی و خارجی، امیدها را برای موفقیت دولت یازدهم افزایش داده است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها