امروز : جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۰۲:۵۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 18660
تاریخ انتشار: ۹ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۲۷
تعداد بازدید: 74
محمد دهقان نماینده مردم طرقبه و چناران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به ...

محمد دهقان نماینده مردم طرقبه و چناران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به اظهارات بیان شده از سوی حجت‌الاسلام حسن روحانی در تبلیغات انتخاباتی اظهار داشت: وی در انتخاب کابینه شعارهای خود در تبلیغات را مدنظر قرار دهد.

وی اضافه کرد: حجت‌الاسلام روحانی براساس شعارهایش دولت اعتدال را تشکیل داده و باید نگاهش خدمتگزاری به کشور و حل مشکلات باشد.

این نماینده مردم در خانه ملت از ضرورت تشکیل دولت سالم، استکبارستیز و انقلابی سخن گفت و در عین حال تاکید کرد: رئیس‌جمهور منتخب تنها روحانی حاضر در بین نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری بود که به همین دلیل از وی انتظار بیشتری وجود دارد که دین مردم را حفظ کند.

دهقان با بیان اینکه از لحاظ فرهنگی بایستی شرایط در دولت حجت‌الاسلام روحانی با دولت پیشین متفاوت باشد و معلوم شود مردم در دوره وی دیندارتر شده‌اند، تصریح کرد: مردم در دوره آقای روحانی باید با اقداماتی که انجام می‌شود رشد فرهنگی داشته و دیندارتر شوند.

وی با بیان اینکه افرادی بایستی دور رئیس‌جمهور منتخب جمع شوند که از ته دل به انقلاب و اسلام معتقدند،‌ خاطرنشان کرد: اعتقاد به نظام و انقلاب این است که در فتنه 88 موضع روشنی داشته باشند و خط قرمزشان فتنه باشد زیرا این فتنه توسط جریانی که با نظام درگیر شد، به وجود آمد، به همین دلیل کسانی که می‌خواهند دور آقای روحانی به عنوان یک شخصیت روحانی و انقلاب جمع شوند، باید با فتنه 88 مرزبندی داشته باشند.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار