امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۱۱:۰۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 18661
تاریخ انتشار: ۹ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۲۷
تعداد بازدید: 240
به گزارش خبرنگار دفاعی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس امیر احمد‌رضا پوردستان فرمانده نیروی زمینی ارتش در شانزدهمین همایش تجلیل از ...

به گزارش خبرنگار دفاعی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس امیر احمد‌رضا پوردستان فرمانده نیروی زمینی ارتش در شانزدهمین همایش تجلیل از قهرمانان و مدال‌آوران ورزش این نیرو که صبح امروز یکشنبه برگزار شد با اشاره به انتخابات ریاست جمهوری اظهار داشت: کاری که ملت سربلند ایران اسلامی در 24 خرداد کرد کار شگرفی بود که تمامی دنیا را متحیر کرد.

وی افزود: ملت بزرگ ایران در این روز بار دیگر تبعیت و عشق خود را به رهبری نظام نشان داده‌اند و با حضورشان در پای صندوق به ندای حل من ناصر ینصرنی حسین زمان پاسخ دادند.

پوردستان با تاکید بر اینکه این انتخابات و حضور مردم در طول 34 سال گذشته انقلاب بی‌سابقه بود گفت: اگر حرکت‌های استکبار جهانی به ویژه بعد از فتنه 88 را رصد کنیم خواهیم دید که آنها حرکت‌های نرم‌افزاری سنگین و گسترده‌ای انجام دادند تا در انتخابات 92 مشروعیت نظام جمهوری اسلامی را زیر سوال ببرند.

فرمانده نیروی زمینی ارتش تاکید کرد: نظام جمهوری اسلامی یک نظام مردم‌سالار دینی است. مشروعیت نظام ما زمانی است که پشتوانه مردمی داشته باشد. دشمن تمام توان خود را به کار بست تا این مشروعیت را از نظام بگیرد و تحریم‌ها را به راه انداخت تا یک نارضایتی ایجاد کند و بین ملت و حاکمیت فاصله بیندازد تا میزان کمی در انتخابات شرکت کند.

وی افزود: استکبار به دنبال این بود تا در این صورت مشروعیت نظام ما را زیر سوال ببرد و تصویب قطعنامه‌ها و بخشنامه‌های آنچنانی را در سازمان ملل علیه ما آغاز کند و حرکت نظامی را علیه ما سازماندهی کند اما ملت بار دیگر با رهبری داهیانه مقام معظم رهبری این توطئه دشمن را شناسایی کرد و دشمن به قدرت جمهوری اسلامی پی برد.

پوردستان در ادامه تصریح کرد: اگر امروز می‌بینید کشورها یکی یکی تحریم‌ها را بر می‌دارند به دلیل این است که جمهوری اسلامی را به عنوان یک ابرقدرت در منطقه شناخته و قبول کرده‌اند.

وی ادامه داد: نیروی زمینی نیز به شایستگی در عرصه انتخابات وارد شد. نزاجا در زمان انتخابات اقدامات امنیتی را در مرزها تشدید کرد تا جلوی تهدیدات دشمنان را بگیرد.

فرمانده نیروی زمینی ارتش در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اقدامات ورزشی این نیرو اظهار داشت: در نیروی زمینی، ورزش یک امر حاشیه‌ای و دست دوم نیست بلکه به آن به عنوان یک اصل نگاه می‌شود و سرمایه‌گذاری زیادی در روی ورزش نزاجا شده است.

پوردستان با بیان اینکه یکی از مولفه‌های ارتقا در نزاجا طی کردن آزمون‌های ورزشی است گفت: یکی از دلایل توجه به ورزش‌های تخصصی در نیروی زمینی کشف استعداد‌های جوانان است. بسیاری از استعداد‌های ورزشی کشور در پادگان‌های نیروی زمینی شناخته می‌شود.

فرمانده نیروی زمینی ارتش در پایان تصریح کرد: باشگاه ورزشی نیروی زمینی بزرگترین باشگاه فرهنگی- ورزشی کشور است و امیدواریم تیم فوتبال نزاجا در سال آینده بتواند به لیگ برتر راه پیدا کند البته می‌دانیم که هزینه حضور در لیگ برتر هزینه زیادی است.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها