امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۰۷:۵۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 18663
تاریخ انتشار: ۹ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۲۷
تعداد بازدید: 81
حجت‌الاسلام والمسلمین علیرضا سلیمی نماینده مردم محلات در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری ...

حجت‌الاسلام والمسلمین علیرضا سلیمی نماینده مردم محلات در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، درباره آخرین وضعیت تحقیق و تفحص از دانشگاه آزاد گفت: اقدامات زیادی در این زمینه صورت گرفته است اما مشکلی مبنی بر عدم پشتیبانی مالی از گروه تحقیق و تفحص پیش آمده است که البته اخیرا هماهنگی‌هایی با مسئولان مربوطه در مجلس در این زمینه انجام شده است.

وی ادامه داد: طبق آئین‌نامه داخلی مجلس کارشناسان تحقیق و تفحص بایستی به مجلس معرفی شده و حراست مجلس آنها را به تائید برساند؛ اکنون یک ماهی است که اسامی به حراست مجلس داده شده اما هنوز جواب نهایی نیامده است.

سلیمی با بیان اینکه کار تحقیق و تفحص از دانشگاه آزاد با قوت ادامه می‌یابد، تصریح کرد: اقدامات متوقف نشده و فعالیت‌ها در حال پیگیری است.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات خانه ملت به گستردگی دانشگاه آزاد و تعدد واحدهای این دانشگاه اشاره کرد و افزود: نباید عجله‌ای در تحقیق و تفحص صورت گیرد و بایستی اقدامات به صورت درست انجام شود.

وی با اشاره به تحقیق و تفحص پیشین خانه ملت از دانشگاه آزاد گفت: آن تفحص در مقطعی صورت گرفته و بایستی از آن زمان به بعد نیز مباحث و عملکردها بررسی شود.

سلیمی درباره نحوه همکاری مسئولان دانشگاه آزاد با هیئت تحقیق و تفحص گفت که همکاری مسئولان این دانشگاه بد نبوده است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها