امروز : سه شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 20
۱۶:۰۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 18669
تاریخ انتشار: ۹ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۲۷
تعداد بازدید: 96
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری فرانسه، یک منبع در وزارت کشور عراق اعلام کرد که در نتیجه انفجار یک بمب در ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری فرانسه، یک منبع در وزارت کشور عراق اعلام کرد که در نتیجه انفجار یک بمب در یک بازار مردمی در خان ضاری در ناحیه ابوغریب، سه نفر کشته و 10 نفر نیز زخمی شدند.

یک منبع پزشکی در بیمارستان ابوغریب نیز گفت که اجساد سه نفر از جمله یک زن به این بیمارستان منتقل شدند و همچنین 11 زخمی که چهار نفر از آنها زن بودند به این بیمارستان انتقال داده شدند.

در فلوجه نیز سرگرد «عوده خشان» نیز اظهار داشت که سه تن از نیروهای پلیس که در حال حرکت در جاده اصلی منطقه الکرمه به سمت شرق فلوجه بودند، در حمله مسلحانه کشته شدند.

«محمد دفش» پزشک بیمارستان فلوجه نیز تصریح کرد که اجساد قربانیان به این بیمارستان انتقال یافت.

در موصل نیز سه غیرنظامی در یک فروشگاه سیستم‌های الکترونیکی، به ضرب گلوله کشته شدند و همچنین یک منبع وزارت کشور نیز گفت که در اثر انفجار یک بمب در یک تعمیرگاه خودرو در منطقه التاجی واقع در 25 کیلوکتری شمال بغداد 5 نفر زخمی شدند.

یک منبع پزشکی در بیمارستان التاجی نیز اظهار داشت که 9 زخمی از جمله یک زن به این بیمارستان منتقل شدند و در استان الشرقاط نیز در نتیجه انفجار یک بمب، یک عضو بیداری کشته و پنج نفر نیز زخمی شدند.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها