امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۰۵:۳۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 18675
تاریخ انتشار: ۹ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۲۷
تعداد بازدید: 143
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از رسانه‌های خبری مصر، ائتلاف گروه‌های اسلامی حمایت از مشروعیت در بیانیه‌ای از مردم مصر ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از رسانه‌های خبری مصر، ائتلاف گروه‌های اسلامی حمایت از مشروعیت در بیانیه‌ای از مردم مصر خواست تا به نشانه اعلام حمایت از مرسی و تاکید بر مشروعیت وی به عنوان رئیس جمهور مصر در تظاهرات میلیونی فردا یکشنبه شرکت نمایند.

در بیانیه این ائتلاف از موسسات دولت برای اجرای قانون و برخورد قاطعانه با عاملان تحریک به خرابکاری در کشور درخواست شده است.

در این بیانیه آمده است: ما از همه شهروندان می‌خواهیم تا با مشارکت در انتخابات پارلمانی آینده در روند سیاسی مشارکت نمایند.

قرار است مخالفان دولت مرسی در اعتراض به سیاست های وی، فردا تظاهرات گسترده برگزار کنند.

در حالی که یک سال از ریاست جمهوری مرسی که با رای مردم روی کار آمد، می گذرد، معترضان خواستار برگزاری انتخابات زودهنگام ریاست جمهوری هستند. معترضان می گویند که اخوان المسلمین در صدد قبضه قدرت است امری که طرفداران دولت آن را رد کرده و معتقدند که آنها خواستار به آشوب کشیدن کشور و ایجاد هرج و مرج فراگیر هستند. دولت مرسی بارها خواستار گفت‌وگو با مخالفان شده است.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار