امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۲۲:۴۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 18720
تاریخ انتشار: ۹ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۲۷
تعداد بازدید: 77
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه صهیونیستی تایمز اسرائیل، سه تبعه سوری که در جریان درگیری‌ها میان ارتش و ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه صهیونیستی تایمز اسرائیل، سه تبعه سوری که در جریان درگیری‌ها میان ارتش و مخالفان دولت سوری در نزدیکی بلندی‌های جولان زخمی شده بودند، به بیمارستانی اسرائیلی منتقل شدند.

برخورد ترکش و گلوله با این سه نفر آن‌ها را مجروح کرده است. این افراد شب گذشته در مرکز درمانی «زیو» در منطقه «صافد» بستری شده‌اند.

در چند ماه اخیر و با ناآرام شدن بلندی‌های جولان، فلسطین اشغالی عملا به منطقه پشتیبانی مخالفان تبدیل شده و زخمی‌های آن‌ها به بیمارستان‌های اسرائیلی منتقل می‌شوند.
تایمز اسرائیل گزارش داده است که تاکنون بیش از 100 نفر از مخالفان در بیمارستان‌های اسرائیل مورد درمان قرار گرفته‌اند. در این مدت یکی از مخالفان هم در بیمارستانی در اسرائیل جان داده است. با این وجود مقامات اسرائیلی آمارها را کمتر از مقدار واقعی آن اعلام می‌کنند تا از هجوم پناهجویان جلوگیری کنند.

اوایل این ماه «موشه یعلون» وزیر جنگ رژیم‌صهیونیستی برای اولین بار رسما از آمادگی این رژیم برای به راه انداختن بیمارستانی صحرایی در نزدیکی بلندی‌های جولان خبر داد.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها