امروز : یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 20
۱۵:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 18723
تاریخ انتشار: ۹ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۲۷
تعداد بازدید: 112
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از رسانه‌های خبری مصر، معترضان مصری امروز همزمان با نخستین سالروز ریاست جمهوری مرسی، ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از رسانه‌های خبری مصر، معترضان مصری امروز همزمان با نخستین سالروز ریاست جمهوری مرسی، تظاهرات گسترده‌ای را علیه وی در میدان التحریر برگزار می‌کنند.

معترضان برکناری مرسی از قدرت و برگزاری انتخابات زودهنگام ریاست جمهوری را خواستار هستند.

در همین رابطه وزارت بهداشت مصر 12 آمبولانس را به میدان التحریر اعزام کرد تا در صورت نیاز به زخمی‌ها خدمات ارائه نماید.

تعدادی از معترضان نیز از دو روز پیش در مقابل کاخ الاتحادیه ریاست جمهوری چادر تحصن برپا کرده و امروز در مقابل کاخ تظاهرات خواهند کرد.

از سوی دیگر هواداران مرسی نیز طی فراخوانی از مردم خواسته‌اند تا در مقابل مسجد رابعه العدویه در شهر نصر واقع در شمال قاهره شرکت کرده و بر مشروعیت مرسی به عنوان رئیس جمهور مصر تاکید کنند.

در حالی که یک سال از ریاست جمهوری مرسی که با رای مردم روی کار آمد، می گذرد، معترضان خواستار برگزاری انتخابات زودهنگام ریاست جمهوری هستند. معترضان می گویند که اخوان المسلمین در صدد قبضه قدرت است امری که طرفداران دولت آن را رد کرده و معتقدند که آنها خواستار به آشوب کشیدن کشور و ایجاد هرج و مرج فراگیر هستند. دولت مرسی بارها خواستار گفت‌وگو با مخالفان شده است.
انتهای پیام/ر
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها