امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۰۸:۴۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 18747
تاریخ انتشار: ۹ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۲۷
تعداد بازدید: 250
علی کفاشیان در گفت و گو با خبرنگار اعزامی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به کره جنوبی در مورد حضورش در این کشور و کیفیت مسابقات داخل ...

علی کفاشیان در گفت و گو با خبرنگار اعزامی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به کره جنوبی در مورد حضورش در این کشور و کیفیت مسابقات داخل سالن به سوال های زیر پاسخ داد:
 
فارس: اوضاع اینجا چطور است؟

شکر خدا همه چیز خوب است. هوا هم نیمه شرجی است اما کاروان ایران شرایط خوبی دارد. البته من بیشتر برای شرکت در جلسه فوتبالی به کره آمدم و در این نشست شرکت کردم و بازدیدی هم از شرایط فوتبالی کره داشتم.

فارس: در جلسه ای که با فدراسیون کره جنوبی داشتید در مورد اتفاقات بازی ایران و کره صحبتی نشد؟

آنها بحث های حاشیه ای است. ما همکاری خوبی با فدراسیون کره جنوبی داریم و رفاقت خوبی بین ما حکمفرماست. ما در جلسه ای که داشتیم برای همکاری بیشتر با هم به تفاهم رسیدیم.

فارس: چه تفاهمی؟

اینکه بازی های دوستانه در رده های مختلف داشته باشیم و برنامه های آموزشی هم با یکدیگر برگزار کنیم.

فارس: آنها از دست ایران بابت پیروزی مقابل تیم ملی این کشور در خاکشان ناراحت نیستند؟

اصلا ناراحت نیستند. اتفاقا اینها به ایرانی ها علاقه دارند و خود مردم کره هم در سالن مسابقات که در حال برگزاری است ایران را تشویق می کنند. کره ای ها مردمان مهربانی هستند.

فارس: پس این شکایتی که کره ای ها به فیفا از ایران کرده اند چه می شود؟

در جلسه ای که با آنها داشتم گفتند در رسانه ها به اشتباه نوشته شده که آنها شکایت کرده اند. البته نامه ای به فیفا داده اند اما قرار شد که هم آنها و هم ما نامه ای به فیفا ارسال کنیم و بنویسیم که بین دو فدراسیون مشکلی نیست. درواقع اگر آنها این نامه را بزنند ما هم از شکایت خود صرف نظر می کنیم.

فارس: کی‌روش چه زمانی به ایران باز می گردد؟

اواخر هفته جاری می آید. او در حال برنامه ریزی برای اردوهای آینده است.

فارس: نیازی نیست دیگر با کی‌روش توافق مالی کنید؟
نه، همه چیز از قبل هماهنگ شده است.

فارس: گفته می شود پاداشی که ریاست جمهوری به بازیکنان و کادرفنی داده به همه نرسیده و عده ای از نفرات از این بابت ناراحت هستند.

وزارت ورزش پاداشی را در نظر گرفته و لیست را هم از ما گرفته است. در این زمینه ما دخیل نیستیم. به محض اینکه پاداش را به ما بدهند به بازیکنان پرداخت می کنیم. دیر و زود دارد اما سوخت و سوز ندارد.

فارس: از این پاداش ها که چیزی به فدراسیون نمی رسد؟

نه. البته با وجود بدهی هایی که داریم این پول برای تیم ملی است و به خود اعضای تیم ملی تعلق می گیرد. ما امانتدار خوبی هستیم.

فارس: برای تیم ملی اسپانسر نمی گیرید؟

باید با شرکت های ایرانی صحبت کنیم و اگر نشد سراغ خارجی ها برویم.

فارس: علی آبادی در تازه ترین صحبت های خود از شما بابت منتقدانی که در این مدت داشتید حمایت کرده است؟

شنیدم که حمایت کرده و از او تشکر می کنم. البته الان دیگر وقت این حرف ها نیست و باید همه دست به دست هم دهیم تا تیم ملی در جام جهانی موفق شود.

انتهای پیام/خ
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها