امروز : شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 17
۲۳:۰۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 1875
تاریخ انتشار: ۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۴۵
تعداد بازدید: 358
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس به نقل از بورس کالای ایران، در این نمایشگاه برای نخستین بار تعدادی از ارکان بازار سرمایه ایران ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس به نقل از بورس کالای ایران، در این نمایشگاه برای نخستین بار تعدادی از ارکان بازار سرمایه ایران به صورت متشکل و یکپارچه در قالب یک غرفه واحد در نمایشگاه صنعت سرمایه گذاری آلمان (Invest 2013) شرکت کرده اند و بورس کالای ایران نیز  به همراه سازمان بورس و اوراق بهادار، شرکت فرابورس، بورس انرژی و شرکت سپرده گذاری مرکزی و تسویه وجوه در این نمایشگاه بین المللی حضور یافته است.

بورس کالای ایران به عنوان یکی از ارکان بازار سرمایه کشور، مطالب آموزشی مختلفی را برای آشنایی بازدیدکنندگان فراهم کرده است و با ارائه بروشور مالتی مدیای آشنایی با بورس کالای ایران در قالب فلش کارت،کتابچه آشنایی با قراردادهای آتی سکه طلا و همچنین فیلم تبلیغاتی بورس کالای ایران به زبان انگلیسی به معرفی آخرین دستآوردها و تجارب خود در INVEST 2013 می‌پردازد.

در این نمایشگاه بروشور جامع بازار سرمایه ایران نیز که حاوی اطلاعات ارکان بازار سرمایه کشور دو زبان انگلیسی و آلمانی در اختیار بازدید کنندگان قرار می گیرد.

خلیل خلیلی امیری سر کنسول ایران در مونیخ هنگام بازدید از غرفه بازار سرمایه ایران با حسین پناهیان مدیرعامل بورس کالای ایران  دیدار و گفت‌وگو کرد.

در این دیدار، حسین پناهیان به تشرح آخرین دستاوردها و فعالیت بورس کالای ایران در حوزه های مختلف از جمله معاملات قراردادهای آتی، پذیرش محصولات و شرکتهای جدید و همچنین توسعه ارتباطات بین المللی این بورس با دیگر بورس ها و نهادهای جهانی مرتبط پرداخت.

سر کنسول ایران در مونیخ نیز حضور ارکان بازار سرمایه ایران در نمایشگاه Invest 2013 آلمان را در شرایط کنونی نشان دهنده بالندگی، تداوم روند رشد و توسعه این بخش از اقتصاد کشور دانست و  ضمن بی‌سابقه خواندن این اقدام اظهار داشت: حضور ارکان بازار سرمایه ایران در یک نمایشگاه تخصصی خارجی آن هم در سطح کشورهای اروپایی، حرکتی بسیار مثبت و سازنده و حاکی از نگاه بلندمدت مدیران این بخش از اقتصاد ملی است.

بر اساس این گزارش، Invest 2013  یکی از بزرگترین گردهمایی ها و رویدادهای صنعت مالی در جهان است که بازدید کنندگان و غرفه داران در این نمایشگاه با سرمایه گذاران بخش خصوصی، مشاوران بانکی، مدیران مالی، کارگزاران و ارائه دهندگان خدمات مالی در بازارهای مالی جهان آشنا خواهند شد.

همچنین در طول برگزاری این نمایشگاه نزدیک به 400 سیمنار، میزگرد و برنامه های آموزشی به منظور تبادل اطلاعات و دانش در زمینه آخرین دستاوردها و تجارب صنعت مالی در جهان برگزار خواهد شد.
انتهای پیام/ب
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها