امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۱۴:۲۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 18771
تاریخ انتشار: ۹ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۵۱
تعداد بازدید: 162
«محمود فرهنگ» مدیر بخش هنرهای نمایشی نمایشگاه قرآن کریم در گفت‌وگو با خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، از ...

«محمود فرهنگ» مدیر بخش هنرهای نمایشی نمایشگاه قرآن کریم در گفت‌وگو با خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، از اجرای 50 نمایش خیابانی با مضامین قرآنی در فضای نمایشگاه قرآن خبر داد و گفت: امسال مانند سال‌های گذشته حدود 50 نمایش قرآنی در 15 موضوع طراحی شده که در طول ایام برگزاری نمایشگاه برای عموم علاقه‌مندان اجرا می‌شود، سال گذشته نیز حدود 40 نمایش در نمایشگاه قرآن اجرا شد که بیش از 70 هزار بازدیدکننده داشت.

اجرای نمایش «حجر‌بن عدی» در نمایشگاه قرآن

فرهنگ از اجرای نمایش «حجربن عدی» خبر داد و گفت: یکی از کارهای ما در نمایشگاه امسال اجرای نمایش زندگینامه «حجربن عدی» صحابی «پیامبر اسلام(ص)» است و با توجه به هتک حرمت به حرم مطهرش بخشی از زندگی ایشان را برای مردم به تصویر می‌کشیم.

وی از حضور دو گروه نمایشی از استان‌های قزوین و همدان در نمایشگاه امسال خبر داد و گفت: نمایش «غار ثور» توسط هنر‌مندان استان همدان و نمایش «معرکه در معرکه» توسط گروه استان قزوین در نمایشگاه قرآن به اجرا در می‌آید.

پرده‌خوانی و نقالی در بخش هنر‌های نمایشی نمایشگاه قرآن

فرهنگ در خصوص سایر برنامه‌های بخش هنرهای نمایشی نمایشگاه قرآن گفت: در کنار اجرای نمایش، اجرای پرده‌خوانی و نقالی با موضوعات قرآنی از جمله برنامه‌های ما است، همچنین نمایشگاهی از آثار نمایشی 34 سال گذشته با مضامین قرآنی تهیه شده که به معرض دید علاقه‌مندان گذاشته می‌شود.

قصه‌خوانی قرآنی برای کودکان و نوجوانان

مدیر بخش هنرهای نمایشی نمایشگاه قرآن از راه‌اندازی بخشی به نام قصه‌خوانی قرآنی در نمایشگاه امسال خبر داد و گفت: امسال قصه‌های قرآن به ویژه داستان‌های پیامبران توسط یک قصه‌گو برای مخاطبان کودک و نوجوان بیان می‌شود.

انتهای پیام/م.خ
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها