امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۱۷:۳۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 18778
تاریخ انتشار: ۹ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۵۱
تعداد بازدید: 198
به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات فارس، تقریبا دو ماه است که از تغییر بزرگ در انتشارات امیرکبیر می‌گذرد. دو ماه پیش انتشارات امیرکبیر با حضور حجت ...

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات فارس، تقریبا دو ماه است که از تغییر بزرگ در انتشارات امیرکبیر می‌گذرد. دو ماه پیش انتشارات امیرکبیر با حضور حجت الاسلام خاموشی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی برنامه‌ای با حضور رسانه‌ها ترتیب داد تا از زحمات مدیرعامل پیشین این نشر یعنی احمد نثاری تشکر و قدردانی کنند و مدیرعامل جدید یعنی علیرضا برازش را به همه معرفی کند.

احمد نثاری در آن مراسم از زحمات 6 ساله‌اش در امیرکبیر گفت و اهمیتی که کارکنان این نشر برایش دارند و اینکه برای او چه قدر مهم بوده که کارکنان از نظر مالی در مضیقه نباشند و تمام تلاشش را برای برطرف کردن مشکلات آنها انجام داده است.

مدیرعامل جدید هم در این مراسم از کارهای پژوهشی خود گفت و ابراز امیدواری کرد که سال‌های خدمتش در جهت خدمت به خلق باشد.

پس از این تغییر در این انتشارات پس از یک ماه زمزمه‌هایی به گوش می‌رسید که احتمالا بخش‌هایی در این نشر تعطیل و کارکنانشان تعدیل شوند.

پس از این زمزمه‌ها، اولین ترکش‌های تغییرات جدید به روابط عمومی این نشر بزرگ برخورد کرد و کارمندان این بخش تعدیل شدند الان مدتی است که انتشارات امیرکبیر روابط عمومی ندارد! گفته می‌شود که مدیرعامل جدید دلیل این تصمیمش را اعتقاد نداشتن به واحدی به عنوان روابط عمومی اعلام کرذه است.

از آنجا که نمی‌توان به گفته‌ها و شنیده‌ها اعتماد کرد بارها تلاش کردیم تا با علیرضا برازش مدیرعامل جدید انتشارات امیرکبیر تماس بگیریم و پاسخ او را درباره این تغییرات بشنویم و بپرسیم انتشارات بزرگی چون امیرکبیر چگونه می‌تواند بدون روابط عمومی و ارتباط با رسانه‌ها، محصولات خود را در معرض دید عموم جامعه و منتقدان فعال حوزه کتاب در مطبوعات قرار دهد، اما تلاش‌های ما نتیجه نداد و مدیرعامل جدید حاضر به پاسخگویی نبود.

به هر حال آنچه که در امیرکبیر دیده می‌شود، تعطیلی روابط عمومی این نشر و پرداخت نکردن اضافه کاری‌ها و معوقات کارکنان این نشر است.

انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار