امروز : شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 16
۱۳:۵۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 18799
تاریخ انتشار: ۹ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۲۸
تعداد بازدید: 71
عباس قبادی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اظهار داشت: تاکنون دو میلیون تن خرید تضمینی گندم انجام شده ...

عباس قبادی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اظهار داشت: تاکنون دو میلیون تن خرید تضمینی گندم انجام شده است.

وی در واکنش به این سوال که پس آمارهایی که وزارت جهاد درباره تولید 12 میلیون تن گندم ارائه می‌کند، کجاست و مابقی گندمی که تولید شده است به چه کسی فروخته می‌شود، اظهارداشت: هرکسی به ما گندم بفروشد می‌خریم، از وزارت جهاد بپرسید که 12 میلیون تن گندمی که آمار می‌دهند، کجاست. در حال حاضر این گندم‌هایی را که آقایان می‌گویند در سیلوهای کشور نیست.

* نان در دولت دهم گران نمی‌شود

مدیرعامل شرکت بازرگانی دولتی ایران در پاسخ به این سوال که قیمت گندم، آرد و نان چگونه خواهد بود، گفت: ما انتظار داشتیم تا تعدیل قیمت نان، گندم و آرد محقق شود، اما فعلاً بنایی برای تغییر قیمت‌ها وجود ندارد و می‌توان گفت در دولت دهم نان گران نمی‌شود.

* دربه‌در به دنبال بهمنی هستیم

وی افزود: پول کشاورزان را به ساعت پرداخت می‌کنیم، اما این به معنای آن نیست که منابع این پرداختها در اختیار ما قرار می‌گیرد، چرا که دوستان ما در ستاد هدفمندی یارانه‌ها و بانک مرکزی همکاری لازم را نمی‌کنند و پول خرید تضمینی گندم را از منابع داخلی خودمان می‌دهیم.

قبادی گفت: دربه‌در به دنبال بهمنی هستیم تا بتوانیم ارز مورد نیاز کالای اساسی را تامین کرده و یا پول خرید تضمینی گندم را دریافت کنیم.

* ذخایر کالاهای اساسی برای ماه رمضان ایده آل است

وی در مورد ذخایر کالاهای اساسی در ماه مبارک رمضان، گفت: خوشبختانه ذخایر برنج، روغن، شکر، مرغ ، گوشت و نهاده‌های دامی در شرایط ایده‌آلی قرار دارد.
انتهای پیام/ب
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها