امروز : دوشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۹ - 2020 November 30
۲۳:۱۹
کمک مالی
جنبش
کد خبر: 188
تاریخ انتشار: ۲۱ فروردین ۱۳۹۲ - ساعت ۰۰:۱۰
تعداد بازدید: 470
ابراهیم کارخانه‌ای نماینده همدان در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود با اشاره به جلسه عصر امروز کمیسیون انرژی که با حضور وزیر نیرو ...

ابراهیم کارخانه‌ای نماینده همدان در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود با اشاره به جلسه عصر امروز کمیسیون انرژی که با حضور وزیر نیرو برگزار شد، اظهار داشت: از آقای نامجو برای ارائه گزارش از وضعابراهیم کارخانه‌ای نماینده همدان در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود با اشاره به جلسه عصر امروز کمیسیون انرژی که با حضور وزیر نیرو برگزار شد، اظهار داشت: از آقای نامجو برای ارائه گزارش از وضع نیروگاه‌های کشور به نمایندگان دعوت کردیم که در جلسه کمیسیون حضور یافت.

وی با اشاره سؤال تعدادی از نمایندگان از وزیر نیرو درباره مشکلات سد و فاضلاب کشور، تصریح کرد: در این نشست برخی نمایندگان از جمله آقایان قاضی‌پور نماینده ارومیه، حسینی نماینده قصرشیرین و ابراهیمی‌نسب از وزیر نیرو سؤال کردند.

کارخانه‌ای ادامه داد: در جلسه امروز کمیسیون انرژی در مورد موضوعات آب و برق شهرستان‌ها، سدهای کشور و ترانس‌های برق نیز مباحثی مطرح شد.

نماینده مردم همدان در مجلس در پایان گفت که در این جلسه با توجه به اهمیت موضوع مشکلات سدها، قرار شد این بحث در جلسات بعدی نیز دنبال شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها